Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mellbimbó fájdalom 4. napja-eg...

Mellbimbó fájdalom 4. napja-egyre erősebben, sosem éreztem ilyet. Ki érzett ilyet terhesség első heteiben?

Figyelt kérdés
Most a napokban kellene tesztelnem,de már a mellbimbóm annyira fáj,hogy nem tudok hason aludni,illetve szurkálásokat éreztem 3 napja,majd egyszer a méhem iszonyatos erőséggel fájt,szinte nyomást éreztem,feszülést,és az után kezdett fokozatosan fájni a mellem és a bimbók.Ilyen ,,tünetek, kialakulása után ki mikor tesztelt?Sajnos rendszertelen a ciklusom,ezért nem tudom mikor teszteljek,nem tudom mikor ven a NEM várt napja :( igy meg csak csalodok,ha -
2012. okt. 21. 11:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nekem is rendszertelen a vérzésem és nem is vettem tudomást a késésről csak mondtam a nagymamámnak, hogy annyira fáj a mellem főleg mikor hozzáér a pólóm szinte ég és azt mondta valószínű baba van és én is teszteltem és halvány pozitív lett a teszt. Sajna így nem tudom mikor tesztelj de legalább az aktus után 14 napnak kell eltelnie. Próbáld meg. Drukkolok.
2012. okt. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod,én is szintén nagyimnak mondtam és elég furán nézett rám,gondolatban ő is arra tippelt :) Huha,akkor még várok,mivel a párom külföldön dolgozik könyü megjegyezni az aktus napjait,na de az utolsóhoz viszonyitom,majd pénteken avgy hétvégén tesztelek csak :) (nagyon irigyellek,bárcsak én is iylen helyzetben lehetnék,neked egyéb ,,tüneteid,, nem voltak utólag visszagondolva?:))
2012. okt. 21. 17:01
 3/20 anonim ***** válasza:
Szia nem voltak egyéb tüneteim csak ez de nagyon fájt és még a teszt is csak halvány volt, alig akartam elhinni és 6 hetes uh-on még nem látott a doki csak petezsákot én meg nagyon megijedtem, hogy nincs baba de volt és egészségesen megszületett. Majd írj mi van veled. Szép napot.
2012. okt. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Velem ugyanez van,...fáj a mellbimbóm, szintén össze vissza jön meg a menzeszem!! Írd meg mi volt,és én is!

REMÉLEM MIND A KETTEN BABÁSAK VAGYUNK!!!!!!!!!!!!!!!!!

2012. okt. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
De jóó,nem vagyok egyedül:)))mindenképpen megirom,de figyu-attól tartok,hogy mi lesz ha nekem sem veszik észre és marad a rossz kedv?Hiszen nagyon az elején lehetek,ha kedden dokihoz is elmegyek :( Vagy ha vesz vért,akkor biztosabb lesz az eredmény?Mit csináljak? :( és mi lesz ha ad injekciot hogy megjöjjön?Sok kérdés van bennem,alig várom,hogy a dokinál legyek :)))))Remélem én is hogy baba lesz a pocakunkban :)))))és együtt örülhetünk:)érdekes módom ma nagyon nagyon enyhén éreztem azt a bimbó fájdalmat,délután nagyon viszketett,és most már megint érzékeny :O
2012. okt. 25. 21:20
 6/20 A kérdező kommentje:
Jah és nestyyyy irj még :)) azt elfelejtettem,hogy ti mikor probálkoztatok?Illetve hányadik ciklus napodon vagy? :)))
2012. okt. 25. 21:22
 7/20 anonim ***** válasza:

én a 28-ik napon vagyok...Holnap tesztelek,de félek..jajj...még mindig fáj a mellbimbóm,és kezd a cicim is..egész nap fájt a derekam,mintha meg akarna jönni...vagy megjön,vagy.....(én 6 hónapja magamtol nem menstruáltam a gyógyszertől,most algakapszulát szedtem,amit valaki szedett és egy honap alatt beállitotta a ciklust,mindenki rögtön terhes lett)

Ha magától megjön,már annak örülök:)...még nem jött meg....Neked is fáj a derekad? irj te is még:)

2012. okt. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
teszteltél már?.....énsem tudom mikor van a nem várt napja...Vérvétel kéne,házi orvos is el tud küldeni!
2012. okt. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Értelek,mondjuk én olyan helyzetben vagyok,hogy voltam dokinál,szedtem gyógyszert és doki azt mondta szept 29 körül meg fog jönni,de előtte 28.-tól 2héten keresztül együtt voltunk a párommal(mivel külföldön dolgozik,máskor nem tudtunk:( )és a lényeg az,hogy már együttlét körül meg kellett volna jönni,de azota sem jelentkezik.aktus utánni 14 napot kivártam,holnap telik le.De már tesztet nem csinálok,kedden egyenesen megyek a dokihoz.Most azt vettem észre hogy étvágytalan vagyok,ha eszek is-hányingerem lesz,illetve a fejem nonstop tompán fáj.mellbimbóm itt-ott érzékeny,viszket és ég.Soha nem tapasztaltam ilyeneket.Lefekvéskor pedig szabály szerüen hányingerem van.Kedden már aktus utáni 17. napon leszek.(utolsó aktus) remélem vesz vért és pontos eredményt kaphatok már akkor,bizakodom hogy nem azt mondja majd hogy még várjunk és menjek vissza máskor:S Nem vagyok türelmes ember sajnos :)))) Okvetlen irj majd a teszt eredményéről :)))
2012. okt. 26. 22:09
 10/20 anonim ***** válasza:

Ma reggel teszteltem és negatív,de nem jött meg,de sose jön meg mondjuk...

Na kívűncsi vagyik mi van veled!!!!te is okvetlen írj majd!!!!szoritok hogy baba legyen!!!

2012. okt. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!