Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 30 évesen már tényleg "öreg"...

30 évesen már tényleg "öreg" lennék az első babához?

Figyelt kérdés
Ennyi idős múltam. A család "kikészít" a "mikor jön már a baba" kérdésekkel!!Nagyon szeretném ha jönne, de eddig így alakult az életünk, tanulok, dolgozom, iparkodom....ti menyni idősen szültétek az elsőt?Tényleg elkéstem??
2012. okt. 22. 17:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
unokatestvérem 32 évesen szült. Szerintem 40 éves korig nem öreg senki.
2012. okt. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%

nem vagy "öreg". én 23 vagyok de van legalább 4-5 barátnöm akik 29-31-32 évesek és még sajna pasijuk sincs :D


de nincsenek elcsüggedve! nyugi!

2012. okt. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%

30 évesen szültem az elsőt, 32 évesen a másodikat. Semmiről nem késtél le.

Amikor a sógornőm szülte a másodikat 30 évesen,a kórteremben ő volt a legfiatalabb és a többiek mind az első babájukat szülték, ő volt egyedül a másodikkal...

2012. okt. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%

Nem, még nem.

De azért ha tetszik az embereknek ha nem, a női szervezet arra van "kitalálva", hogy 20-35 éves kor között szüljön.

Szóval szerintem azért nem nagyon kellene 35 fölé tolni az első gyereket...

Persze ha előbb nem jön össze, akkor oké, hogy vállalja, de azért tudatosan szerintem nem kellene ennyire kitolni.

2012. okt. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2012. okt. 22. 17:32
 6/16 biberon válasza:
78%
Szerintem egyáltalán nem , egyik barátom 44 éves és a felesége 40 múlt s a harmadik hónapban lesznek nem sokára , szóval egyáltalán nem !
2012. okt. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%
Én 32 évesen szültem az elsőt, most 36 leszek és a 2. baba is nehezen jön össze. Szerintem meg senki ne mondja meg, hogy egy nő mikor szüljön, hanem mindenki akkor szüljön amikor úgy érzi megérett rá! Tudatosan ide vagy oda, tolja mindenki oda a korát ahol akarja. !40 felett is lehet egészséges babát szülni, szerintem mindenkinek a maga dolga, hogy mikor akarja. Mindenki magának szül, nem pedig a nagyinak vagy az anyósnak. Engem is piszkált anyósom, azt hittem sosa hagyja abba, aztán meg terhesen azzal piszkált, hogy mekkora a hasam, nem kóros e. Szóval ha valaki piszkálni akar az fog másért is nem csak azért mert még nem szültél. Sajnos. Én úgy gondolom okosan teszed, hogy előbb megteremted a szép otthont és biztonságot a gyerekeidnek és aztán szülsz...
2012. okt. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%
36 évesen szültem hármasikreket.Elég strapás ugyan,de egyáltalán nem érzem magamat öregnek.Sőt,inkább megfiatalítanak,mikor együtt ugra-bugrálok velük. :-)
2012. okt. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
85%
41 leszek jövő hónapban, kb. ekkor fogom szülni az első kicsilányunkat. Nem érzem magam öregnek - a kiskönyvemben is többször megnézik a dátumot az orvosok és a nővérek, hogy jól látnak-e.
2012. okt. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nektek!Való igaz, ha valaki piszálni akar, fog....ez tapasztalat, sajnos:-(de lényeg a lényeg: a férjemmel értsük meg egymást!Kérlek szorítsatok nekem a babához!!!
2012. okt. 22. 19:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!