Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 30 évesen már tényleg "öreg"...

30 évesen már tényleg "öreg" lennék az első babához?

Figyelt kérdés
Ennyi idős múltam. A család "kikészít" a "mikor jön már a baba" kérdésekkel!!Nagyon szeretném ha jönne, de eddig így alakult az életünk, tanulok, dolgozom, iparkodom....ti menyni idősen szültétek az elsőt?Tényleg elkéstem??
2012. okt. 22. 17:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
78%
Egyáltalán nem !! Ismerősöm 37évesen vágott bele a babavállalásba, azon kívül hogy ilyenkor ugyebár már gyakrabban kell vizsgálatokra menni mint egy 20évesnek, semmi gond nem volt, gyönyörűszép kislánynak adott életet :)
2012. okt. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
84%

Nem,nem vagy öreg és van amikor a rajtunk kívül álló dolgok miatt alakul így.


Ettől függetlenül minden bántás nélkül mondanám,hogy én az elsőt 25évesen,a másodikat 28évesen szültem.Nagyon jó volt így és nem mondanám senkinek se,hogy ha módjában áll ne vállaljon fiatalon babát.

Azt sem tartom normális dolognak,hogy a kórházban mára kivétel számba megy,ha valaki 30éves kora előtt szüli az első babát...

21hkm

2012. okt. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
33,5 voltam, amikor kisfiamat szültem, most 3 éves. Szeretnénk még tesót, 38 éves koromig szeretnék teherbe esni, most 37 leszek. Azért 40 fölött már nem nagyon merném vállalni...
2012. okt. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 sumergo ***** válasza:
100%

1 hónappal múltam 35 éves, mikor született a lányunk. :-)

Nem késtél még le semmiről, de azért ideje nekiállni, ha ne adj Isten gond lenne, legyen idő kezelni! :-)

(Semmivel sem kellett gyakrabban mennem vizsgálatokra! )

2012. okt. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Anyukám 40 éves volt, amikor megszületett a kisebbik öcsém. Akkor nem tűnt öregnek hozzá, sőt fiatalos volt. De ahogy közeledett az 50 felé, egyre nyúzottabnak láttam. Szerintem 45 fölött az ember már csak unokázásra van beállítva. Én 35 fölött már tuti nem szülnék.
2012. okt. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nektek a válaszokat!
2012. okt. 23. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!