Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van egy srác akivel már 5 éve kerülgetjük egymást, sikertelenül. Életem első nagy szerelme, azóta sem szerettem mást. Minden barátja azt mondja, ha beszélgetnek folyton rólam beszél, hogy szerelmes belém, de fél hogy én nem.

Figyelt kérdés
S ha én elutasítanám az nagyon fájna neki. Közel vagyunk egymáshoz, sokat beszélgetünk. Nap mint nap együtt megyünk haza, s mindig hazakísér. Mivel a legtöbb barátunk közös, így általában szórakozni is együtt járunk, s ott is nagyon jól elvagyunk. Egy legutóbbi bál alkalmával egész éjjel csak velem táncolt. Majd egy alkalommal kihívott az udvarra, hogy modnani szeretne valamit. Megcsókolt s elmondta mit érez, én visszacsókoltam s elmondtam, hogy szeretem. Vagy egy órán keresztül ültünk kinn a hidegben, egymás karjaiban, s csókolóztunk. Nagyon jó volt. De kicsivel többet ivott, mint valószínűleg kellett volna, mivel az egész homályos neki. Mióta megbeszéltük, hogy mi is volt, azóta ha találkozunk elvörösödik, s olyan érzetet kelt bennem, mintha szorongna. Vagy szégyenli talán hogy ez így történt meg?? Légyszi adjatok tanácsot, hogy ez miért lehet. Én akkor reméltem a folytatást, de azóta sem történt semmi. Én azóta is folyton róla álmodom, s már midnen barátnőm megjegyezte, hogy azóta sokkal boldogabb vagyok, s hogy folyton róla áradozok. Remélhetek valamit? Lépni fog vagy mostmár elfelejthetem azt, hogy valaha is lesz köztünk valami?
2009. jan. 11. 17:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Részeg ember mindig igazat mond :D Szerintem hivd el randizni. :))
2009. jan. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Most hívd ki te az udvarra. Komolyan.
2009. jan. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy lesz, és azt párkapcsolatnak hívják :P Sztem azt szégyelli, hogy "elfelejtette" ;)
2009. jan. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Talán nem biztos magában. Annak ellenére, hogy most már tudja, mi történt a bálon, nem tudja, ez nálad jó pont volt, vagy épp pont elásta magát nálad. Mert ugye nem mindenki büszke arra, ha annyira részeg volt, hogy semmire sem emlékszik... Apróbb dolgokkal jelezned kell neki, hogy még van esélye nálad, és akkor nem reménytelen a dolog. A remény hal meg utoljára! ;)
2009. jan. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeiteket. Hát éppen most beszéltünk, igaz hogy csak msn-en, de beszéltünk. S kérdeztem tőle hogy miért is történt ez, mint aki mit sem tud a haveri beszélgetésekről:) azt mondta ő ezt személyesen szeretné megbeszélni. S holnap találkozni fogunk. Remélhetőleg nem jön közbe semmi, ami miatt nem tudnánk. Remélem igazatok lesz, és lesz valami!! Jajj, nagyon köszönöm nektek! Mertem bátorságot venni s megkérdezni tőle hogy miért:) köszönöm:)
2009. jan. 11. 23:50
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát a napról annyit, hogy mégsem találkoztunk. Mi féle okból kifoglyólag arra nincs magyarázat. Mindenesetre, most közel állok nagyon ahhoz hogy elsírjam magam. S már megtörtént volna ha nincs a legjobb barátom. Mindenesetre a srác közölte írásban, hogy "inkább hagyjuk ezt a dolgot, az embernek vannak félrelépései az életben, hát ez az volt." Nem gondoltam volna hogy ezt így gondolja. De túl szép is lett volna hogy igaz legyen. S túl szép lett volna ha összejön. Amennyire voltam boldog, annyira nem vagyok most. És nem tudom mikor fogok tudni ezen túllépni.

Szeretném ha azért adnátok erre is tanácsot esetleg, ha tudtok valamit:(

2009. jan. 12. 17:04
 7/8 anonim válasza:
A pasas nem túl kellemes jelleme miatt (hogy ne szegjem meg a szabályokat, csak ilyen finoman:D), nem érdemli meg, hogy sokáig emésszen a bánat miatta. Hidd el, találsz még nála sokkal különbet! ;) Ne keresd a szerelmet, és akkor és ott talál rád, amikor nem is számítanál rá. :) Kitartás!!! Én nagyon drukkolok neked! ;)
2009. jan. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Írásban közölte??? Annyi becsület nem volt benne, hogy személyesen elmondja??? Úristen, örülj, hogy megszabadultál tőle. Persze az nem lehet könnyű, hogy minden nap találkoznod kell vele... Talán kérdezz rá egyenesen, hogy ez mi volt (ha már ő jellemtelen volt ahhoz, hogy magától elmondja). Ne miatta, Magad miatt, tedd ezt meg, ha megtudod az igazat, könnyebb lesz túltenni magad rajta. Sok sikert.
2009. jan. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!