Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemrég feküdtem le a barátomma...

Nemrég feküdtem le a barátommal 6x sexeltünk mind a6 alkalommal védekeztünk. De mégse jött meg a fiu velem vesztette el szoval az eslö sexuális alkalmat is kizártam mert kb5p tartot terhes vagyok? Mértnem jön meg?

Figyelt kérdés
nincs semmi tünetem néha hányingerem van reggel de ez szokásos hisz reggel van nem kell pisilnem sokszor a mellem nem feszül meg semmi csak a bimbom érzékeny semmi jele annak hogy megfog jönni holnap lesz egy hete hogy késik ..mit csináljak nagyon félek:(
2008. máj. 20. 18:22
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
régebb ota menstruállok lejeétöl fogva mindig szabályosan megjött naprol napra ahogyan kellet neki:) amigy mért lennék hülye az 1% mindig ott van ennnyit erröl ..
2008. máj. 21. 12:59
 12/12 A kérdező kommentje:
mért lennék hülye...az 1% mindig ott van akármivel is védekezünk ...de mind 1...majd ha te fogsz valamitöl félni akkor én is lehülyézlek majd remélem jol fog esni
2008. máj. 21. 13:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!