Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemrég feküdtem le a barátomma...

Nemrég feküdtem le a barátommal 6x sexeltünk mind a6 alkalommal védekeztünk. De mégse jött meg a fiu velem vesztette el szoval az eslö sexuális alkalmat is kizártam mert kb5p tartot terhes vagyok? Mértnem jön meg?

Figyelt kérdés
nincs semmi tünetem néha hányingerem van reggel de ez szokásos hisz reggel van nem kell pisilnem sokszor a mellem nem feszül meg semmi csak a bimbom érzékeny semmi jele annak hogy megfog jönni holnap lesz egy hete hogy késik ..mit csináljak nagyon félek:(
2008. máj. 20. 18:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Épp a reggeli hányinger nagyon gyanús.

Gyorsan vegyél eggy tesztet.

Szorítok.

2008. máj. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
hátha neki az első volt az is lehet hogy beengedte kicsit a fiukat. szoval szerintem baba. de inkább örülj. mert én meg clostit szedek hogy babás legyek. az anyaság szép dolog nem kell megijedni.de kjérdezted tőle hogy bebbengedte e?
2008. máj. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
az öt másodperces menettől is teherbe eshetsz szerintem is tesztelj! mivel védekeztetek?
2008. máj. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
menyit késett idáig? a hőd mennyi?
2008. máj. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
írta,hogy egy hete késik.
2008. máj. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ne izgulj, tanán csak túlzottan be vagy ijedve. A stresszelés miatt nem jön meg. Én is voltam már így, többször is. Talán a hányingert is az idegesség okozza. A mellbimbó érzékenység talán arra utal, hogy hamarosan megjön. Persze az is kérdés, hogy pontos-e a menstruációd és az együttlétek a ciklusod melyik szakaszában voltak.(Kérlek, legközelebb mondatokat írj, mert nagyon nehéz volt olvasni és értelemzni az írásodat!)
2008. máj. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Te jó ég, hány éves vagy??? Szerintem csak késik, főleg ha védekeztetek. Nekem is minden reggel hányingerem van, sőt, néha még hányok is egy - egy öklendezés után, holott nem vagyok babás. Ez mondjuk kár... Na mindegy, szóval nyugi, meg fog jönni hamarosan.
2008. máj. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hülye vagy. Ha védekeztetek, és nem történt közbe semmi, akkor nem lehetsz babás.
2008. máj. 21. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem azért még nem kell lehülyézni a másikat, mert meg van ijedve.Ezért még nem hülye.

Azt nem irtad, hogy hány éves vagy,mert hacsak nemrég menstruálsz, akkor lehet hogy még nem állt be a mensid, és azért késik.Meg szerintem is lehet a stressztől is,

2008. máj. 21. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat ma délután megjött szoval már nincs gond remélem :) rendesek vagytok hogy ilyen gyorsam válaszoltatok közsönöm:)
2008. máj. 21. 12:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!