Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy kicsit ideges vagyok. Már...

Egy kicsit ideges vagyok. Már 3 hete nem jött meg, a párommal minden alkalommal védekeztünk. És megcsináltam 4 terhességi tesztet, negatívak lettek. Elhihetem-e az eredményt?

Figyelt kérdés
2008. júl. 17. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
persze hogy hihetsz. 4 közül legalább 1 nek már kikellet volna mutatbia. baloszinüleg most peteérés sem volt mert akkor szokott késni.
2008. júl. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyugi nekem volt úgy hogy 3 hónapig nem jött meg!!!
2008. júl. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1 tesztnek még én se hittem volna, 2-nek már talán igen, na de 4-nek!!!!!!!!!!!



Dia

2008. júl. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan hidd el az eredményt, de azért nődokihoz nem ártana menni, mert valahogy mégis hozzá kell téged segíteni ahhoz, hogy megjöjjön végre és akkor te is megnyugszol.
2008. júl. 18. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ma fél 12-re kaptam időpontot a nődokimtól, úgyhogy megyek. Remélem nincs nagy baj, eddig mindig pontosan megjött, csak akkor nem, mikor a két babámmal voltam terhes
2008. júl. 18. 09:25
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 1,5 hete késik,de a teszt negatív:(

Sajnos én is kezdem elhinni,hogy nincs babó.Én hétfőn megyek a dokihoz.

2008. júl. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!