Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek? Bizonytalan lettem.

Mit tegyek? Bizonytalan lettem.

Figyelt kérdés
17.-én volt az együttlét.27.-én kellett volna megjönnie. Azóta még nem jött meg, A héten voltam orvosnál ahol a teszt negativ lett. Uh nem volt. utolsó mensim junius 26.-án volt. A hasam puffadt, a mellem fáj, és a bimbóm érzékeny. Kaptam gyógyszert hogy megjöjjön. Szerintetek terhes lehetek csak nem vette észre a doki, vagy már ne is reménykedjek? Vegyem be a gyógyszert, vagy várjak? Ha még is terhes vagyok, és szedem a gyógyszert hogy megjöjjön, azzal ártok a babának? A hasam alja is fáj, mintha meg akarna jönni.
2009. aug. 7. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Szió! Jajjjjjj, ne vedd be! én várnék a te helyedben, csak történik valami. Te csináltál otthon tesztet?mert nekem az első terhességemnél nagyon későn mutatta ki a terhességet és csak utánna mentem dokihoz és már túl voltam a 10. héten javában! Én várnék! De, te tudod. H be veszed a gyógyszert és baba van, akkor óriási galibát okoz! Írj, hogy mi van!:)
2009. aug. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
csináltam tesztet, még mult hét pénteken de az negativ lett. A kórházi teszt kedden készült az is negativ lett. nem veszem be a gyógyszert. várni fogok. remélem baba lesz. köszi hogy irtál.
2009. aug. 7. 15:02
 3/5 anonim ***** válasza:

A gyógyszerrel még várhatsz, nem okozol kárt magadban azzal, ha egy ideig nem veszed be. De ha baba van, akkor elmehet tőle. Add meg még magadnak az esélyt, hátha mégis baba.


De én két hétnél többet nem várnék vele. Addig vagy megjön magától, vagy pozitív lesz a teszt, vagy bevenném a gyógyszert, hogy megjöjjön.

2009. aug. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És keresnék egy másik orvost. Mi van, ha méhenkívüli a terhesség?
2009. aug. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
sziasztok. sajnos ma reggelre megjött. (gyógyszer nélkül).
2009. aug. 8. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!