Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Bizonytalan lettem.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Bizonytalan lettem.

Figyelt kérdés

Egy sráccal alakulóban van valami,de bejön neki egy másik lány is...Félek hogyha találkoznánk,a másik lányra (is) gondolna.

15L

ő meg 15F


2010. júl. 26. 18:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ha jól érzi magát veled, biztos nem gondol a másikra.

De ne görcsölj, csak légy önmagad, ne szerepelj.

Az látszana.

26/l

2010. júl. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
És tetszik neki a másik csaj is,csak tudja hogy nincs esélye..Na így találkozni vkivel..:/
2010. júl. 26. 19:02
 3/15 anonim ***** válasza:
Tetszik neki a másik csaj is, de tudja, hogy nála nincs esélye? Ez nekem most akkor úgy tűnik, hogy ha "ló nincs, jó a szamár is" alapon akar veled lenni. Ne sértődj meg, csak neked akarok jót, mert én így szóba sem állnék vele. Szerintem hagyd a francba, nehogy már kihasználjon. Az is lehet, hogy csak a másik csajt akarja féltékennyé tenni.
2010. júl. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én se tudjam hogy mit higgyek...
2010. júl. 26. 19:19
 5/15 A kérdező kommentje:
De sok válasz...
2010. júl. 27. 14:39
 6/15 anonim ***** válasza:
szerintem is inkább hagyd a srácot nem éri meg
2010. júl. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
én is a 2. válaszolóval értek 1-et!a szó elszáll a hozzá állás mindent mutat.
2010. júl. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Pf..ejha.. Hát, ez nem hangzik túl jól!! mármint, hogy ha annál a csajnál nincs esélye, akkor maradsz te..

szerintem jobb lenne, ha egy olyan sráccal járnál, aki úgy érzi, hogy csakis téged akar... Te vagy az első számú..

üdv 25/L

2010. júl. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
ez ugyan olyan hogy pl nagyon tetszik neked egy filmsztár de tudod hogy ninc esélyed ezért csak egy gondolat marad, sztem ne agodj =P
2010. júl. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig legyél vele minél többet, hátha elcsavarod a fejét, s szerelmes lesz beléd. Attól, hogy az elején a másik lány jobban tetszett neki, nem biztos hogy örökké így lesz. Ha tetszene a lány aki ilyet akar csinálni velem, én biztos belemennék. Ha már belemenne veled egy kapcsolatba, van nála esélyed, még több is mint a másik lánynak. Komolyan.


15/f

2010. júl. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!