Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a tesztem? Vélemén...

Megnéznétek a tesztem? Vélemények? 10-es érzékenységű teszt.

Figyelt kérdés
[link]

2012. okt. 11. 12:49
1 2 3
 21/26 anonim válasza:

Gratulálok a teszthez!! Akárhogyan is nézzük ez bizony +!!

Hány nap késés után csináltad ezt a tesztet?

2012. okt. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek aranyosak vagytok!! Mára kellett volna megjönnie, de azért csináltam meg a tesztet, mert szombat óta vérezgetek kicsit, első 3napba ilyen kicsit pirosas volt 2napja viszont barnás-feketés :/
2012. okt. 11. 14:01
 23/26 anonim ***** válasza:
Húú, akkor hazaszaladok és kiveszema kukából a tesztem, hátha igy néz már ki..:) gratula.
2012. okt. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:

Hasonlóan vagyok én is....nem várt napja előtt 2nappal (kedden) volt pár csepp vér...aztán semmi....aztán megint kis vér..utána megint semmi...

tesztelek egyet én is reggel....hátha...

Neked pedig nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen!!!!!!!!!!!!!

2012. okt. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Szundika20 ***** válasza:
Nekem is ezt csinálta hétfőn kedden talán hogy volt 3 csepp és annyi most várok a csodára hogy megjön vagy nem... Sajnos nekem egy vetélés óta nem állt be úgy hogy én kénytelen wagyok várni...
2012. okt. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Köszi! Én is drukkolok nektek! Már most halvány barna volt reggel, azóta nem :) haladás...
2012. okt. 12. 16:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!