Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hol tátom, hogy milyen érzéken...

Hol tátom, hogy milyen érzékenységű a teszt amit vettem?

Figyelt kérdés

Vagy valaki ismeri az Intermed tesztet?

Megbízható?


2012. aug. 31. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát sajna én ezt nem.ismerem.

De ha tesztelés után negatív,akkor sztem tesztelj egy másikkal Én x- epil t szoktam venni.Vagy facelle teszt a Rossmann ban is kapható.

Persze akkor tesztelj még 1 et ha nem jönne meg...

Megy a Drukk...

majd írj eredményt

2012. aug. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod. Még nem teszteltem csak nézem a dobozát (mert már megvettem mert már csak pár nap van vissza, hogy egyáltalán meg jön e.

Csak sokan mondják itt az oldalon, hogy milyen érzékenységű teszttel tesztelnek de én nem látom sehol sem.

Legalábbis az enyémen nem látom.

2012. aug. 31. 15:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Valahol rajta kell lenni, mert kötelező a gyártónak ezt az adatot feltüntetnie. Lehet, hogy nem a dobozon, hanem a használati útmutatón van rajta. Amúgy még sohasem hallottam erről a tesztről.
2012. aug. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Nem tudom, hogy babás vagyok-e mert szombaton lelkeztem barnázgatni. Nem sok de van. Ezért úgy döntöttem, várok kilencedikéig, mert a ciklus.hu szerint akkor lenne esedékes a következő ciklusom. Remélem nem fog megjönni. Mert nem sok inkább csak ilyen maszatolás van most.

2012. szept. 3. 10:26
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Sajnos megjött. :( De ebben a hónapban újult erővel fogunk próbálkozni. :)

2012. szept. 7. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!