Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit ajánlanátok külön a...

Mit ajánlanátok külön a nőnek, külön a férfinak?

Figyelt kérdés
Jövő hónapban szeretnénk elkezdeni a családalapítást. Értitek?!:-)Kérdésem az lenne- annyit olvastam már erről - milyen vitamint ajánlanátok külön nekem és külön a férjemnek?Én egy ideje már szedem a folsavat, 3 mg-os, és B-vitamint (2 naponta), és a férjemnek is adok belőlük!ezen kívül mit ajánlanátok?? - nagyon szeretném ha sikerülne minél hamarabb, minden álmom a baba!Rendszeres a ciklusom, próbálom az ovulációt megállapítani!
2012. okt. 8. 13:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Felszabadult örömteli szerelmeskedést ajánlok, lehetőleg együtt ;o)


De tényleg, vitamintól még senki nem lett terhes. Ha egészségesek vagytok, jönni fog az a baba, ha meg nem érkezik, akkor kivizsgálásra lesz szükség, de azzal még bőven ráértek egy évig...

2012. okt. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Természetesen ezt én is tudom:-)De annyira fontosak a vitaminok...ezért gondoltam, mert a táplálkozással állítólag nem lehet eleget bevinni. Tudom h nem ettől leszek terhes, csak szeretném a gyerekemnek a legjobbat!
2012. okt. 8. 13:09
 3/8 anonim ***** válasza:

Én első körben elfelejteném a számolgatást, a méregetést, a gondolkozást meg mindent...

S amikor csak lehet együtt lennék a párommal.

Nekünk vitaminok és ovu számolgatás nélkül elsőre megfogant a kisbabánk. Amikor tehettük együtt voltunk, élveztük és ennyi. :)

Szóval először szerintem még nem kell bevetni technikákat és praktikát, csak legyetek együtt, középidőben főleg (de nem számolgatva pontosan).

2012. okt. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm:-)
2012. okt. 8. 13:10
 5/8 anonim ***** válasza:

Jó ha tudod, hogy ha megfogan a babád, akkor azonnal elszipkáz a szervezetedből mindent, amire szüksége van (egészen szülésig ez így is marad, sőt ha szoptatsz majd, akkor még tovább), így Neki mindent megadsz, a plusz vitamin szedése a te szervezeted vitaminállományát javítja "csak" fel.


Így bőven elég akkor szedni, ha van a kezedben egy + teszt.


Egyedül a folsavra mondják, hogy abból nincs elég, meg a megtapadáshoz lenne köze, ezt nem tudom, nekem 3 egészséges gyermekem született minden féle hókuszpókusz nélkül, és mindig akkor kezdtem vitamint szedni, amikor terhes lettem.

2012. okt. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:-)Csak olyan jó lenne, már a fogantatás PILLANATÁBAN egészségesen, várni a kis drágámat!!
2012. okt. 8. 13:17
 7/8 anonim válasza:

Szia!

Én pl. barátcserjét szedek a ciklusom első felében,a másodikban meg napi 1-2x iszom a palástfű teát (3kk,leforrázni vízzel és utána semmi fémmel nem érintkezhet)

A párom Folsavat, C és E vitamint szedetek,azt mondják ezek kellenek a férfinak. (tabletta napi 1x és van olyan komplex amibe folsav,b6 b12 c és e vitamin van)

Egyébként meg e mellett úgy a ciklusod 10-11. napjától 24 óránként érdemes együtt lennetek legalább 1-1,5 héten keresztül. Aktus után 20-30 percig vízszintesen feküdni,utána nem javasolt a tisztálkodás,és kerülni kell neked is és a párodnak is a szinte "forró" vizet.

2012. okt. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm:-)Leírnád nekem azt a tablettát, amit a párod szed?Mi a neve?Ilyen komplexet még nem láttam, de tudom, hogy ezek a vitaminok a fontosak!
2012. okt. 8. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!