Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Egyedül élő férfinak milyen...

Egyedül élő férfinak milyen mosógépet ajánlanátok?

Figyelt kérdés

60-80ezer.

Fontos a megbízhatóság, a kis méret.

Figyelembe véve, hogy egyedüliként ritkán fog nagy mennyiségű mosnivaló összejönni.


2011. jan. 12. 21:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Elöl vagy felültöltőset szeretnél?

Samsung, Bosch megbízható márka, én ezeket ajánlom.

Viszont.. én inkább olyan gépet javaslok, ami nagyobb, gondolva az ágynemű, ágytakarók, esetleg fürdőszoba szőnyegek mosására. Ezek már a betöltött súly szerint adagolják a vizet, nem teletöltik a dobot.

Még egy praktikus dolog az elöltöltős gépnél a nagy ajtónyílás, a fenti okok miatt. Pl. mosható nagypárnát igen érdekes lenne begyömöszölni a felültöltős pici nyílásán.

Ezeket gondold át vásárlás előtt.

2011. jan. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én a következő márkákat javaslom ebben az árkategóriában: Fagor és Zanussi. E két márkáról csak jót hallottam. Amit kerülnék a helyedben: Indesit és Whirlpool. A méretet úgy válaszd meg, hogy elférjen a helyén. Én a felültöltőset javaslom, de Te tudod, hogy milyen kialakításút tudsz elhelyezni a lakásodban. A legfontosabb, hogy "A" kategóriájú legyen, mert így energiát - ezzel együtt pénzt - spórolhatsz. Ha nem tudod kihasználni a teljes kapacitást, akkor keress olyan modellt, amin van féltöltet funkció (magyarán a szokásos 5 kg helyett 2,5 kg-ra kalkulálja a vizet, stb).
2011. jan. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Lényegében mindegy, hogy elöl, vagy felül töltős. Minél kisebb helyet foglal annál jobb.
2011. jan. 12. 22:05
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha felültöltőst nézegetsz,ne olyat,aminek a tetőben van a mosószeradagolója.

Ha elöltöltőst,keskenyet/40,44 cm-s/ nézegess.

2011. jan. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nekem Whirlpool om van 4 éve és semmi baj nincs vele heti 6-7 x használom
2011. jan. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 bp1985 ***** válasza:
wh-t ne, borzalmas minőséget gyárt az utóbbi időbe. Samsung, bosch az jó. Zanussival sincs semmi gond. Felültöltős az jobb, mert nem 1, hanem 2 helyen van felfogatva a dob.
2011. jan. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nem 1, hanem 2 helyen van felfogatva a dob....

Ez igaz,viszont egyoldalon két külömböző méretű csapággyal! Ez NEM mérvadó,hiszen ma a több milliós motorok hátsó kereke is így van felfüggesztve,ahol ugye nagyságrendekkel nagyobb a terhelés.

A probléma az,hogy pl a Wh-ba "csapágynak látszó"szemetet építenek be,ahol is b@szhatjuk a kétoldali felfüggesztést.

2011. jan. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm
2011. jan. 14. 12:25
 9/11 anonim ***** válasza:
na a zanussiról annyit ,hogy nekem 2 évet ment csak és tönkrement a panel benne és 1 év volt a garancia én inkább a whirlpoolt vagy a fagort ajánlom!!!
2011. jan. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
....és mindig egyedülálló leszel...vagy akkor veszel egy másik gépet?....erre is gondolj!
2011. jan. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!