Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Mindig behuzot...

Lehetek terhes? Mindig behuzott hassal jarok, de egy ideje el kezdett noni, es mar nem tudom ugy behuzni.2 tesztem is negativ lett, a mensim 2 nap keses utan megjott, de joval rovidebb ideig tartott.

Figyelt kérdés

Nem vagyok rosszul,veres a szekletem,eresedik,no a hasam.

Baba lehet a dologban?Vagy valami bajom van?

Legyszi irjatok!Koszi!


2008. máj. 19. 02:36
 1/5 anonim ***** válasza:
A hasad nem nohet ilyen hamar en 14 hetes vagyok es most kezd latszani valami,bar lehet haspuffadas de azt eszrevenned,es azt be is lehet huzni.most csinalj meg egy tesztet reggel abbol mar ki kell deruljon.
2008. máj. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hát mikor elolvastam a kérdést az volt az első reakcióm, hogy de hülye vagy.

nem azzal kezdődik, hogy nő a hasad. egyébként is miért jársz behúzott hassal?

2008. máj. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A véres széklet és a puffadt has inkább valami emésztési problémára utal.
2008. máj. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Helló! Szerintem egyértelműen az a dolgod most, hogy menj el dokihoz. A véres széklet egyáltalán nem jó jel, és nem hinném, hogy terhességre utaló jel lenne!!!
2008. máj. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
a véres széklet miatt inkább gasztroenterológiára menj.Lehet,hogy gyulladásban vannak a belek(és azért van a puffadás is)Főleg ha negatív lett a terhes teszt.
2008. máj. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!