Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus.hu-n behúzott peteérési...

Ciklus.hu-n behúzott peteérési napok valakinek bejöttek?

Figyelt kérdés
Lehet rá alapozni, vagy csak jó játék felnőtteknek?
2010. máj. 21. 13:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem maximálisan,évek óta használom a programot.
2010. máj. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, bár lehet egy-két nap eltérés. Főleg a hőd mérése miatt, mert nem biztos, hogy pont elcsíped a hő leesését.
2010. máj. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
kb. a 10. rögzitett mensi és hőgörbe vezetés után pontossá vált a program nekem.
2010. máj. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi csajok. És mérni mindig kell, nem lehet elhagyni?
2010. máj. 21. 13:58
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én saját magam értékelem ki a görbéimet, papíron vezetem (tanultam ezt a módszert tanfolyamon), de sokat nézegetem itt mások görbéit.

Azt látom, hogy összességében azoknál húzza be pontosan a gép, akiknek viszonylag szabályos, rendezett ciklusuk van.

Akik gyógyszert szednek, vagy fogamzásgátlóról éppen leálltak, vagy más okból rendezetlen a ciklusuk (valamilyen hormonális problémájuk van pl.) azoknál gyakori a hibás "vonalbehúzás", ez mégis csak egy számítógép...

2010. máj. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagy elkeseredésembe most rgeisztráltam a cikluson. Decemberben volt egy missed ab-om és azóta valahogy nem sikerül teherbe esnem.
2010. máj. 21. 14:01
 7/8 anonim ***** válasza:

Részvétem!

Én még sohasem vesztettem el babát, és nem tudom elképzelni, hogy mekkora fájdalom lehet...

Szorítok, hogy mielőbb összejöjjön, és erős, életképes kislurkó legyen!

Ezt most olvastam, talán erőt ad Neked is!

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

negyedik

2010. máj. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia én ugyan igy vagyok mint te csak nekem januárban volt missed abortuszom.Teljessen átérzem a dolgot én is most próbálkozom ujra és most használtam először a "ciklus figyelőt" szerintem jó dolog.Kicsit még pontatlan az enyém is de még nem ismeri a ciklusaimat.Én 4.-re nem várom.Ha gondolod irj hogy mi van veled :)
2010. máj. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!