Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi esélyem van a babára a...

Mennyi esélyem van a babára a görbe alapján?

Figyelt kérdés

az ovu rossz helyre húzta,12. napon volt

[link]


2012. okt. 1. 08:08
 1/9 A kérdező kommentje:

ez a múlthavi,összehasonlítás képpen

[link]

2012. okt. 1. 08:10
 2/9 anonim ***** válasza:

Megvolt az ovulációd, együttlét jó helyen.

Hogy mennyi esélyed van, azt senki meg nem mondja, mivel ugyanezek a feltételek az előző hónapban is megvoltak.

Szorítok!

2012. okt. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szép, mikor tesztelsz?
2012. okt. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de szerintem nem a 12 napon volt ( görbe alapján). Csak azért mert az azt követő napok magasabbak mint a 12. nap, még nem valószínű hogy akkor volt. Hát előtte tele van magas napokkal. Most lehetsz a 9 dpo-n. Még nem hiszem, hogy érdemes tesztelni. Bár lehet, hogy kimutatja. De azért szép a görbéd. Minden esély megvan a babára:)
2012. okt. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

2. vagyok, egyet értek 4-essel, a 9. nap környékén vagy.

Csak mivel ez nem volt kérdés, annyira nem figyeltem rá... :o)

2012. okt. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

4 es vagyok, és szerintem a 21 napon volt, mivel utána ugrik fel úgy a hőd, hogy aztán nem cikázik össze vissza hanem fent marad. Ha max. kétszer visszaugrik a megemelkedés után, akkor nem volt ovu (persze ha mindig egy időben méred, nem vagy beteg...stb).22 naptól végig fent van neked, ami azt jelenti hogy a 21 napon volt. Ezért mondtam hogy 9 dpo-n vagy, és hogy még ne tesztelj. Bocs ha bonyolultan írtam, de az ovuláció nézésnél nem csak azt kell nézni, hogy hopp egy napot föl ugrott,és akkor akkor volt ovu, ennél kicsit azért összetettebb:)Csak segíteni szerettem volna.


Én a 6. dpo-n vagyok kb. jövőhét csütörtökön tesztelek:)már nagyon várom. Te mikor akarsz tesztelni?

2012. okt. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) én biztos vagyok hogy a 12. napon volt ovum,már 1 éve mérem a hőm szóval ismerem a görbém :) ma fentebb ment 37.3-ra! :))) mára nem vártam,nem is vérzek de csak pénteken tesztelek,ha adig kibírom :D
2012. okt. 2. 08:54
 8/9 anonim ***** válasza:
szia! hát nagyon szorítok, ha még feljebb ment és pontos szokott lenni akkor biztos baba :-). Külföldön élsz, Németorzságban? Kerestm én is németnyelvű periodvezetést...
2012. okt. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem Németországban élek csak ajánlották ezt az oldalt :) lehet már holnap tesztelek is :)) és kedves utolsó írd majd meg a te teszt eredményedet is,nagyon drukkolok neked!!!!
2012. okt. 2. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!