Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek van esélyem?...

Szerintetek van esélyem? Görbe csatolva

Figyelt kérdés
[link]
2010. júl. 31. 13:03
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

A ciklusaim egyébként 23-25 naposak szoktak lenni, mindig 12-13 DPO-on jön meg a menzeszem.

A melleim nem fájnak, ami elég furcsa, mert mindig szokott. A hasamba időnként kellemetlen szúrások jönnek. Más tünetem nincsen. Köszönöm

2010. júl. 31. 13:07
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy kismami!
2010. júl. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Már miért ne lehetne kismami..szerintem ahol a hőleesésed volt a 18.napodon ott akár beágyazódás miatt is leeshetett a hő..mert akkor legtöbb embernek picit visszaeshet a hő..utána meg látszik, hogy emelkedik vissza..tízes érzékenységű tesztnek elvileg holnap már mutatnia kellene ..drukkolok
2010. júl. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Remélem sikerült, már közel két éve szeretnénk második babát (a kisfiam 7 éves), de nem akar jönni.

2010. júl. 31. 14:07
 5/17 anonim ***** válasza:
drukkolok neked nagyon,, az én fiam nyolc és fél éves, mi egy éve próbálkozunk tesó ügybe..múlt hónapban ettől a tiédtől alacsonyabb hőm volt..36,7 a luteális fázisban..nyolc db tesztem pedig pozitív volt..és képzeld mégis megjött:(( pedig már úgy örültem..nem görcsöltem és semmi, normál mennyiség tehát norm.mensi volt..le is lombozódtam kicsit, eldobtam a hőmérőt és minden gyerekcsináló praktikát..most már csak szerelemből fogjuk egymást szeretgetni apjukommal:) hátha így sikerül..azóta felszabadultam mert nem görcsölünk..nem az van mint néha eddig, hogy hú leesett a hőm..szexeljünk..és csóri emberem alig tudott már elmenni mert teljesítenie kellett...nem..most nagyon klassz..remélem így már tényleg sikerülni fog:) majd írd meg holnap is ,hogyan alakul a hőd, megy a drukk.
2010. júl. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszi.

Én is nagyon szorítok nektek.

Legközelebb csak hétfőn tesztelek, ha addig nem jön meg.

A délutáni hőm 37,5, ez nem tudom jelent -e valamit.

2010. júl. 31. 14:21
 7/17 anonim ***** válasza:
Köszi, hát a délutáni az nekem mindig olyan 37,2 körül mozgott úgy, hogy igazából nem tudom..de a 37, 5 az elég bíztató:)
2010. júl. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Így alakul a görbém.

[link]

2010. aug. 1. 09:48
 9/17 A kérdező kommentje:

A hőm nem esett vissza, viszont a teszt még mindig negativ, igaz hogy csak 25-ös erősségűvel tudtam megcsinálni. Szerintetek reménykedjek még?


[link]

2010. aug. 2. 13:49
 10/17 anonim ***** válasza:

lehetsz terhes, szép görbe!


2 kisfiú anyuja

2010. aug. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!