Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12. dpo. , görbe és "tünetek"...

12. dpo. , görbe és "tünetek" lent. Szerintetek van esélyem?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ezer ilyen kérdés volt már, de nekem ez az első... :)

Átlagosan 26 naposak a ciklusaim, ma vagyok a 27. napon, a teszttel szerintem csütörtökig várni fogok, mivel már rengeteget elhasználtam (sajnos) feleslegesen, amióta próbálkozunk.

A görbém:

[link]

Mikor lement 36,8-ra én már temettem ezt a hónapot..., de aztán visszament a hőm. (És a ciklus elején 2 hőmérőt sikerült hazavágnom, szerintem azért olyan cikk-cakkos.)

A cicim az egész ciklus alatt fájt néha-néha, nemcsak a pé. után, pedig előtte sosem szokott. A hasam néha szurkál, és olyan, mintha izomlázam lenne (bár voltam hétvégén túrázni is...), és ami érdekes, hogy viszketek!, de nem csak a hasam, hanem a derekam és a csípőm is... És folyásom is van folyamatosan, fehér, és sok, de nem kellemetlen az illata és nem is csíp/viszket.

Reménykedhetek?


2012. aug. 6. 08:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a helyedben már csinálnék egy tesztet.Reggel első vizeletből. :)

Nekem 12 dpo-n halvány pozim lett. :)

9 hkm

2012. aug. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

:) Szívem szerint én is csinálnék már tesztet, de a párom mindig türelemre int, mert szerinte csak bemagyarázom a tüneteket. :( (Pedig most tényleg más, mint eddig!)

Gratulálok neked a babához!

2012. aug. 6. 08:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben már tesztelnék egyet.
2012. aug. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát lányok, köszi a biztatást, de sajnos ma megjött. :( Nem görcsöltem, nem volt semmilyen pms tünetem, délután egyszercsak elkezdődött... Emeltem egy nagyot a munkahelyemen, lehet, hogy emiatt... Sajnos.
2012. aug. 7. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!