Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt előtti tünetek mik...

Nemvárt előtti tünetek mik lehetnek? Mikor jön leghamarabb?

Figyelt kérdés
minden tapastalat érdekel? én jövőhétre nem várom kb. 6.-7. DPO-n vagyok.

2012. aug. 2. 21:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
13%
Agyfaszt kapok az ilyen kérdésektől, naponta vagy 30 ilyen van. Elmaradt menzesz előtt semmilyen valós (tehát nem beképzelt, bemagyarázott) tünetet nem érezhetsz. Ennyi. Felesleges naponta 50-szer megkérdezni, olvass el egy ugyanilyen kérdést és megkapod a választ.
2012. aug. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Remélem nem kapsz agyf..-t a kérdésemtől.. Isten őrizz hogy az én kérdésemtől kapj egy ilyen kellemetlen "betegséget" Köszönöm a válaszodat és ezáltal a bemutatkozásodat! Hidd el te is ilyen lennél ennyi sikertelen próbálkozás után minden szalmaszálba belekapaszkodnál! Szép volt!!!
2012. aug. 2. 22:29
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Nekem is akkor kéne nem megjönnie.Csak olyan tünetem van,hogy fájnak a melleim,de kegyetlenül és meg is vannak duzzadva.Sajnos más nincs,de bárcsak lenne :D mi 2éve próbálkozunk.Ti?
2012. aug. 3. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem semmi tünet nem volt az elmaradt menstruációig.

Kb. már 5 hetes lehettem, mikor először éreztem valamit, az émelygés csak 6 hetesen kezdődött.

2012. aug. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem néha furin fájdogál a hasam, és középidőtől bő egy hétig érzékenyek voltak a melleim. Vasárnap tesztelek:)
2012. aug. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Mi is közel 2 éve de az utóbbi időben fény derült hormonális problémákra amit már elkezdtek kezelni és jobbak is az értékeim. Sajnos van egy csomó mellékhatás de végre remény is!!
2012. aug. 3. 09:28
 7/16 anonim ***** válasza:
91%

Nemvárt előtt pár nappal a mellbimbóm kezdett el fájni nagyon ez volt furcsa ilyet még azelőtt nem éreztem. Drukkolok nektek h sikerüljön :)

Az első hozzászólónak meg annyit h szépen bemutatkozott ha annyira idegesíti ezek a kérdések minek válaszol? Egyáltalán minek olvassa el??? Undorító vagy mondhatom. És képzeld nekem volt tünetem hoppá mégsem vagy olyan okos biztos agyf...t kaptál ... Sajnálni azt tudlak megérteni semmiképp.


9hkm

2012. aug. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
72%

2szer voltam terhes, 1 gyerekem lett végül....

az elsőnél semmi tünet nem volt, késett 1 hetet, teszt, pozitív és később jöttek a tünetek.


A 2. terhesség (őt nem tartottuk meg) a mensi amikor kellett volna jönnie nagyon érzékeny volt a mellem és nyomásra jött előtej. Teszt nélkül is tudtam, hogy pozitív de aztán teszt és orvos is megerősítette nagy bánatomra...

De émelygés stb tünet nemvolt.


Ne görcsölj rá, mert bebeszéled a tüneteket, nyugalom :)

Sajnos ezzel a stresszel csak lassítod a teherbe esést, mert a stressz mindent tönkretesz..

2012. aug. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2012. aug. 3. 11:43
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
dpo-t nem tudok pontosan mondani. De a 3+5 napos terhesen jelentkezett előszőr a hányinger, és az álmosság. Ez útóbbit azért be lehet képzelni. De a hányinger egyértelmü volt. Ja, és a gyakori vizelési inger is. :) Nem kételkedtem, 2 nappal később biztos voltam hogy pozitiv lesz a teszt. Előző két terhességnél is ugyanezek a tünetek jöttek legelőbb. De a 6-7 dpo-n, még nem érezhetsz tüneteket, a beágyazódás van folyamatban. Majd a 10-12 nap után.
2012. aug. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!