Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Leghamarabb mikor érdemes...

Leghamarabb mikor érdemes tesztelni (a nemvárt menzihez viszonyítva)?

Figyelt kérdés
Melyik terhességi teszt a legjobb? Utolsó menzim első napja április 28, a peteérésem kb. május 15-e körül volt.
2009. máj. 20. 21:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 4-5 napot akartam várn i persze nem tudtam.Mensi elmaradását követő másnap teszteltem és pozi lett halvány de +! Másnap megint de már erős:)! Qupidot ajánlom meg a Gabrielt! Sok szerencsét! :)
2009. máj. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a mensi elmaradását követő 2. hetet várd meg utána már biztonsággal kimutatja. és mindig az első reggeli vizelettel csináld,hiába ha azt írja hogy a másik is kimutaja ne hidj neki a reggekiben van a legtöbb hcg ha van:)
2009. máj. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi! És hol tudok ilyen teszteket venni? A Dm-ben lehet kapni? Mert leginkább oda járok. Minden jót neked!
2009. máj. 20. 21:18
 4/9 anonim ***** válasza:
A kimaradás 10. napján teszteltem, délután és rögtön pozitív lett.
2009. máj. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1.vagyok! Én másnap teszteltem és délben! Ígyis 3 lett:)! Gyógyszertárban vannak ezek a jobb tesztek!
2009. máj. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
gyógyszertárban és rossmanbanis van a teszt ne mfügg attól hol veszed ugyanazt a tesztet megveheted a dm be vagy ross manban is
2009. máj. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én aznap teszteltem kíváncsiságból mert nem tudtam hogy pms tüneteim v. terhességi tüneteim voltak. Halvány + lett. A másnap reggeli erősebb és 2 nap múlva még egyet csináltam az pedig erős +.
2009. máj. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Rossmann, DM, gyógyszertárak. Szerintem nem feltétlenül jobb a gyógyszertári, max. drágább.

Én az első alkalmommal egy nap késés után csináltam, negatív lett, s másnap meg is jött.

Köv. hónapban már erőt vettem magamon és vártam 4 napot, de az is negatív lett. Bár megjelent rajta a 2. csík nagyon halványan, de az már nem mérvadó. Aztán csak nem akart megjönni, pedig teljesen olyan érzésem volt. 9. késős napon vettem egy újabb tesztet, azon már erőteljes volt a 2. csík is 3 perc után. Másnap újabb teszt, ott 10 mp. után megjelent a csíkocska, aztán a doki is megerősített.

Kicsit hosszúra sikeredtem, de a lényeg, hogy szerintem várj min. 5-6 napot, ha bírsz! Így pénzt is spórolsz+csalódást is.

De könnyű ezt mondani! Én sem bírtam ki:-)

22 hetes pocis

2009. máj. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szia! harmadik napja késik, tegnap esti vizeletből már két erős csík volt rajta.
2009. máj. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!