Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez milyen görbe? Van esélyem...

Ez milyen görbe? Van esélyem babára, mit gondoltok? Még négy nap a nemvártig.

Figyelt kérdés
[link]
2009. máj. 15. 10:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon szépen alakul a görbéd!:)Természetesen van esélyed,ha nem esik le a hőd!Vannak esetleg tüneteid?Drukkolok neked!:)

2009. máj. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bocsi,h itt kérdezem meg!De...sehogy sem tudom a diagrammom így kialakítani!Tudnál segíteni?A ciklus hozzáadás az meg van!Csak a többi nem!:-(
2009. máj. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Szép a görbéd, az enyém is hasonló én vasárnapra nem várom. neked van valamilyen tüneted?

Nekem 2 napja hasizomláz szerű érzésem van az alhasamban, ez lehet jel?

2009. máj. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a bíztatást, elkelne :)

Decemberben vetélésem volt, első hónap, hogy azóta próbálkozunk.

Hát, ha tünet az, hogy néha szúr a cicim, sűrűbben kell WC-re menjek és fáradtabb vagyok, mint általában, akkor igen, vannak tüneteim. De nem sokat adok rájuk, az előző teherbeesés előtt sem vettem észre semmi érdekeset, most is inkább tavaszi fáradtságnak tudom be őket. Tehát olyan tünetem, hogy reggel összeesek és összehányok mindent, olyan nincs :)

2009. máj. 15. 10:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszolonak mondanám, hogy nekem is, és a barátnőmnek is igy kezdődött a terhességünk! Szóval ebből a szempontbol nezve, igenis lehetsz terhes!! Drukkolok neked!!
2009. máj. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Jólesik, hogy szorítotok nekem!

Akkor mostmár csak azt mondjátok meg nekem, hogy ez trifázisos görbe, vagy sem?

2009. máj. 15. 11:04
 7/8 A kérdező kommentje:
10.41-esnek üzenem: Írtam neked privát mail-t
2009. máj. 15. 11:05
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Trifázisosnak ugyan nem trifázisos, de emiatt ne aggódj. Nekem már több hónapban volt a nagykönyv szerinti tökéletes trifázis és még mindig ezen a "blogon" küzdök immáron 1,5 éve. Én voltam az az elenyésző 5 % mindig.

De tényleg szép a görbéd.

Egyébként ha elfogadsz valamit(bár mindenki más, de azért én már nagy átlagban tapasztaltam), hogy ha mensi lesz, akkor a hőleesés megindulása előtt még egy jó adagot feljebb ugrik a hő(nekem pl. 36,7-8 ról van hogy 37-re). Ilyenkor mindig azt hittem juhé sikerült. Aztán 1-2 nap múlva kezdett zuhanni és jött a nemvárt.

Szóval Neked szépen stagnál.:)


Szorítok.

2009. máj. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!