Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen módszereket használnak...

Milyen módszereket használnak a nők arra, hogy teherbe essenek a pasi akaratának ellenére?

Figyelt kérdés
Technikai válaszok érdekelnének! Egyszer olvastam egy cikket, ahol a sperma magukba kenéséről volt szó (pfuj), de gondolom nem az egyetlen. (Nő vagyok, de mélyen megvetem az ilyen nőt. Több életet tesz ezzel tönkre, mint gondolná)
2012. szept. 29. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
pl.: azt hazudja, hogy gyógyszert szed, vagy próbálja rávenni a férfit, hogy nyugodtan élvezzen bele, mert előtte való nap múlt el a menzesze (persze hazudik és középidőben van)
2012. szept. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
13%
engem az erdekelne hogy ilyen esetben is kell e fizetni a gyerektartast?
2012. szept. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2: kell, persze. Mivel ugye nehezen is lehetne bizonyítania a férfinak, hogy így történt, meg aztán szabad akaratából feküdt le a nővel. Egyébként személyes véleményem az: megérdemelnék az ilyen nők. Csak az a baj, hogy a gyerek issza meg a levét mindenképp. :(
2012. szept. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2: Miért ne kellene? Hogy lehetne ezt bebizonyítani?


Ismerős férfi épp ezért csak saját óvszert használ (garantáltan nem lyukas), azonnal megsemmisíti.

2012. szept. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az azért tényleg erős, mikor vki kiszívja a gumiból a spermát és felnyomja magának. De szerintem azért ilyen nő nem sok van.


De ha vki azt mondja, hogy "most nem vagyok termékeny, nyugodtan mehet gumi nélkül", akkor nem tudom sajnálni a pasit. Hát ha ekkora hülye...ő is tudhatna annyit, hogy bármikor teherbe lehet esni.

Egy gyerekhez meg két ember kell...

2012. szept. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Leáll a fogamzásgátlóval a pasi tudta nélkül.

Azt hazudja, h neki nem is lehet gyereke.

Azt hazudja, h védekezik.

Tönkreteszi a gumit szex előtt.

Kiszedi a spermát a használt óvszerből, amikor a pasi már nem látja.

Lemegy egy buliba, összejön egy jó pasival és szexel vele védekezés nélkül.

Felcipel egy pasit a lakásába, leitatja, de nem túlságosan, csak annyira, h a pasi már ne akarjon ellenkezni és szexelnek gumi nélkül.


Elsőre ennyi jut eszembe.29N

2012. szept. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én meg azt gondolom, hogy azt lehet így bepalizni, aki hagyja magát. Minden férfinak meg van a lehetősége arra, hogy rendesen védekezzen. Visz magával gumit, felhúzza, leveszi és mosakszik. Nem olyan könnyű spermát lopni egy éretten gondolkodó, felelősségteljes, felnőtt férfitól. Jah, hogy van aki szép szóra kockáztat? Az meg is érdemli szerintem. A női szereplő erkölcsi oldalát nem fejtem ki, egyetértünk. Technikailag meg szerintem mindegy, csak bejuttatja valahogy, ami őrizetlenül kint maradt. Én ezt tudom elképzelni. A kiszakadt gumi látványos dolog, szerintem nem lehet vele átverni senkit.
2012. szept. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!