Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez gondolom szellemcsíkos...

Ez gondolom szellemcsíkos teszt ugye? Kép lent

Figyelt kérdés

pcos vagyok...orvoshoz járok már 1 hónapja csináljuk a vizsgálatokat....most párom megy majd vizsgálatra!

sajnos ahogyan itt és máshol is olvastam rosszkor vett tőlem vért!Sajnos nekem nem a mensinél vett vért hanem csak a hasára csapott és mondta hogy akkor most vegyünk vért(így minden eredményem szép)de 7 évvel ezelőtt magasabb volt a prolaktin és Lh de akkor mensinél vettek vért...

már május óta próbálkozunk...és azt mondta az orvos hogy segítség nélkül nem is fog menni...:-(

25 éves vagyok és szeretnék babát!de már elég sok orvost végig jártam..endokrinológiára magamtól jelentkeztem be(itt voltam már 7 éve)

mert az én nőgyógyászom nem küld el(ideáig még nem mondta)


2012. szept. 28. 12:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

PCO esetén, főleg, ha rendszertelen a mensid is, érdemes inzulint, tesztoszteront, pajzsmirigyet is vizsgálni. Csak tippek, ha nem megfelelő az orvosi együttműködés, tudd mire lehet szükséged!


[link]

2012. szept. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
pcom is csak ugy van hogy a papirra azt irják hogy jellegu!majd az orvos hüvelyi uh alapján azt mondta pco!de vekony vagyok.es meg egy miteszerem sincs!majd mondta ha már itt vagy vegyünk vért.véreredményemre azt mondta nagyon jo!1hete voltam koponya ct és arra is azt irták hogy az a agyalapi mirigy joindulatu daganata!de arrs is azt hogy felmerül a gyanuja!jártas vagyok mert már 7 évvel ezelött az endokrinologián is azt mondták hogy pco gyanu!ilyenkor felmerül bennem az a kérdés hogy akkor most mi van velem???!!!!jövöhéten megyek vissza a dokihoz a ct eredményemmel meg a párom spermavizsgálatával!ha nem csináltat inzulint...... vagy csak laparoszkopiát(ezt is szóba hozta)kihez menjek?szeged
2012. szept. 28. 15:37
 13/13 anonim ***** válasza:
Ez nega sajnos, nekem is volt ilyen.
2012. szept. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!