Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Februári vetélés után rendszer...

Februári vetélés után rendszertelen ciklus mikor áll helyre? Lehetek babás szellemcsíkos teszttel?

Figyelt kérdés

Ferbruár 14-én vége lett egy 6 hetes terhességemnek (2.terhesség, már van egy 2,5 éves fiam), műtéti befejezés. 38 napra rá megjött. Utána 31,27,29 napos ciklusaim voltak. Most a 31. napon vagyok és délben lett egy "szellemcsíkos" tesztem. Kicsi émelygéseim vannak reggel.

A vetélés előtt 28 napos ciklusaim voltak. Szerintetek babás vagyok vagy a teszt rossz? Vagy még nem állt helyre a hormonrendszerem?

Még nem csináltam szellemcsíkos tesztet. Amikor volt csíkom volt babám is.

Mikor állhat be a ciklus vetélés után?

Ja és még védekezünk, mert csak ősztől tervez(t)ünk újra próbálkozni. De persze tudom, hogy semmi nem 100%.

Csinálok majd új tesztet holnap is, de kíváncsi vagyok a tapasztalataitokra.



#terhesség #szellemcsíkos teszt #vetélés utáni ciklus
2012. júl. 18. 12:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egyénfüggő. Én sajnos januárban vesztettem el a babát - a huszonharmadik héten... De érzésre még mindig nem állt helyre a hormonrendszerem. Nekünk is fél éves várakozási időt mondtak, de a dokim hozzátette, hogy ez a "biológiai minimum", mert sok esetben hosszabb idő kell a regenerálódáshoz. Remélem, mielőbb beköltözik az a baba a pocakodba!
2012. júl. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Sajnálom, ami Veletek történet. Remélem hamarosan összejön Nálatok is egy kisbaba!

Nekem annyi van még, hogy ebben a hónapban szedtem antibiotikumot is. Nem tudom attól csúszhat-e. Már elegem van a hormonjaimból. Néha úgy érzem soha nem áll helyre. (A fiam 21 hónapig szopott, utána 6 hónap kellett, hogy helyreálljak és megfoganjak, de ugye az nem lett szerencsés.)

2012. júl. 18. 13:37
 3/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Köszönöm. :(

Szerintem egy betegség is simán bekutyulhat. :( Meg antibiotikum mellett nem is biztos, hogy szerencsés lenne teherbe esni. :(

Az első gyerkőc nálunk 10 hós volt, amikor a tesó fogant... Most egyébként egy évet tervezünk várni - anno azt olvastam, hogy Czeizel ennyit javasol ilyen idős terhesség megszakadása után. Reméljük, szerencsénk lesz.

De nagyon szorítok Nektek is. :)

2012. júl. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, azért is izgultam, hogy mi lesz. De azóta meg is jött.

Jobb egy tiszta hónappal kezdni! És úgy tűnik még nem is állt helyre a ciklusom.

Nekem azzal a korai vetéléssel is azt mondta a dokim, hogy minimum 3 hónap, de akár több is.

Kitartást és boldog jövőbeli babavárást!

2012. júl. 18. 16:45
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor új hónap - új remények. :) Kopogtasson a gólya Nálatok, amikor már nagyon szeretnétek. :)

Én bármennyire szeretnék újra babát, - és elvileg jövő hónapban már próbálkozhatnánk - inkább várok, míg teljesen helyreáll a rendszer. Egy koraszülés és egy középidős vetélés után nem szeretném mégegyszer átélni... De remélem, az új év nekünk is kisbabát hoz. :)

2012. júl. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Úgy legyen! :D
2012. júl. 18. 21:13
 7/7 tibor215321 válasza:
Kinek hogy reagál a szervezete. januárban 8 hetesen vetéltem el, márc. visszaállt és ismét 8hetes vagyok.
2012. júl. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!