Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez gondolom szellemcsíkos...

Ez gondolom szellemcsíkos teszt ugye? Kép lent

Figyelt kérdés

pcos vagyok...orvoshoz járok már 1 hónapja csináljuk a vizsgálatokat....most párom megy majd vizsgálatra!

sajnos ahogyan itt és máshol is olvastam rosszkor vett tőlem vért!Sajnos nekem nem a mensinél vett vért hanem csak a hasára csapott és mondta hogy akkor most vegyünk vért(így minden eredményem szép)de 7 évvel ezelőtt magasabb volt a prolaktin és Lh de akkor mensinél vettek vért...

már május óta próbálkozunk...és azt mondta az orvos hogy segítség nélkül nem is fog menni...:-(

25 éves vagyok és szeretnék babát!de már elég sok orvost végig jártam..endokrinológiára magamtól jelentkeztem be(itt voltam már 7 éve)

mert az én nőgyógyászom nem küld el(ideáig még nem mondta)


2012. szept. 28. 12:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nincs kép:)
2012. szept. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A legtöbb gyakrabban megjelenő betegség kezelésében otthon vannak az orvosok, a PCOS/IR ebből a szempontból egy kakukktojás, sajnos. Ebben neked kell otthon lenned és megfelelő szakembert keresned, mert én is azt tapasztaltam, hogy mindenki csak sumákolt, 2 évem ment el a semmire. Engem most egy belgyógyász kezel, megfelelően (MensMentis). Időbe telt mire megtaláltam őket.


Képet nem csatoltál, szívesen megnézném :) Talán mégsem szellemcsík! :)

2012. szept. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]

2012. szept. 28. 12:28
 4/13 A kérdező kommentje:

sajnos szerintem szellemcsík..

élőben jobban látszódik..

nagyon kell nézni...:(

már ez vagy a 40 tesztem....mert sajnos ez a második hónap hogy nincs mensim....vagyis a múlt hónapban 2 napos pici baráns volt...

2012. szept. 28. 12:30
 5/13 anonim ***** válasza:
nincs kép :(hiába klikkelek
2012. szept. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem jó a link.

Kattints a feltöltött képre, majd a megjelent oldal címsorát másold be nekünk.

2012. szept. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
2012. szept. 28. 14:00
 8/13 anonim ***** válasza:

Ilyen a negatívja. Én ha nagyon megnézem, látom a csíkot. Ha látszik a csík így is, akkor is lehet szellemcsík? Bocsi, ezt én sem tudom, de talán valaki....

[link]

2012. szept. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A szellemcsík nem látszódik negatívban. Csinálj másik tesztet 2 nap múlva, mert nekem úgy tűnik, hogy +.
2012. szept. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!sajnos már nem nagyon tudom elhinni hogy ebből még lehet pozi....hiszen mindig negativat tesztelek...meg ez a pco....mas panaszom nincs a cisztákon kivül.meg a rendszertelen mensin kivűl.... fogi gátlòt is majusban hagytam abba... az orvos nézhet amugy hormont mensi nélkül?mert ugye ilyen esetben mensi különböző napjain nézik...
2012. szept. 28. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!