Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt más is rajtam kívül,...

Van itt más is rajtam kívül, aki depis amiatt, hogy nem jön a baba évek óta?

Figyelt kérdés

Nehezen tudom feldolgozni, hogy hosszas hónapokat kell várni a sikerre, holott én mindent megteszek (IR diéta, gyógyszerek, mozgás). A stressz egy ördögi kör persze, mert bár nem akarok ezen folyton stresszelni, mégis belül mar a dolog.

A párotok hogy viseli a sikertelenséget, és azt hogy emiatt szomorkodtok?

Volt akinek akkor jött, mikor feladta?

Közel állok hozzá - és lehet, hogy tényleg az hiányzik, hogy elfogadjam, hogy nekünk nem lehet és kész.



2012. szept. 27. 14:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is szoktam depis lenni, főleg amikor megjön. MInt most :( Nagyon nehéz szokott lenni ez a pár nap. Én már volt, hogy feladtam, de nem lett úgy sem semmi, pedig fél évig nem foglalkoztam a babaprojekttel. Mi januárban lesz 6 éve, hogy babázni szeretnénk. Nekem nagy szerencsém van, mert nagyon kedves és megértő párom van, mindenben mellettem áll. Próbál mindig vigasztalni, de látom rajta is hogy milyen csalódott hónapról-hónapra. Ezt látni majdnem rosszabb mint az, hogy nem sikerül babásodni.
2012. szept. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha évek óta nem jön, jártatok már meddőségi centrumban?
2012. szept. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Természetesen. Enyhe IR, PCO, pajzsmirigy alulműködés. rendbe vágott minden szintet az endokrinológus, meg én is, mert mindent betartok, mégsem jön a baba. Hát ezért vagyok elkettyenve.

Se inszem se lombik nem volt még.

2012. szept. 27. 15:15
 4/9 anonim ***** válasza:

:((( en is szoktam depis lenni...nekunk most lesz a 6.honap. az most akkor nem is olyan sok a tietekhez kepest :S de akkor szomoru szoktam lenni,mert az anyaierzes megvan... jo lenne egy picike a kezunkbe :(

Hat en remelem,hogy hamar osszejon mindenkinek...

Ennyire nem egyszeru a dolog.... ugy latszik....

2012. szept. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mi már a 9. évet tapossuk baba nélkül, inszeminációkkal, több vetéléssel a hátunk mögött. Ez idő alatt többször eljutottam/tunk arra a pontra, hogy "feladjuk", nem fókuszálunk rá, de aztán persze természetesen időről-időre újra előjön az érzés. Érthető is, hiszen emberek vagyunk, mi is szeretnénk igazi családot.

Most járjuk a lombik procedúráit, nagyon bízunk a sikerességében!

Mi nem gondolunk arra, hogy nekünk nem lehet, csak azt gondoljuk, a kis huncut várat magára.

2012. szept. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én drukkolok nektek,h sikerüljön.És ne adjátok fel van remény!Gondoljatok arra,h előbb utóbb lesz.Nálunk azoospermia áll fennt és lehet h nem lehet közös kisbabánk.10 százalék esélyünk van és műtéten is át kell esni, ilyesmi.Nektek talán könnyebb és ne adjátok fel!Mi 2 évig csak probálkoztunk bevetettünk mindent,majd kiderült nem is velem van a baj hanem a férjemnél.
2012. szept. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
0%
én az ilyen fogyatékos kérdésektől vagyok inkább depis..
2012. szept. 30. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ma 01:32

menj a fenébe!!!!!

kívánok neked nagyon sok álmatlan éjszakát..

ahogy látom,ma sem tudtál jól aludni 01:32.kor....

undorító vagy!

2012. szept. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Te aztán tényleg tudhatod kedves utolsó előtti hogy milyen érzés amikor nem esel teherbe, de tudod mit KÍVÁNOM hogy ne is legyen soha a kiba*ott életben gyereked. ááá mondjuk te pont abba a kategóriába tartozol aki egyett ba*ik és és 3as ikreket szarik sorba. remélem mind vízfejű!!!
2012. nov. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!