Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ismertek olyan nőt, akinek...

Ismertek olyan nőt, akinek abortusz után sikerült teherbe esnie, vagy olyat, akinek ezután soha többet nem lehetett gyermeke?

Figyelt kérdés

Mindenhol mást mondanak, mást olvasok. Az orvosok is mind mást mondanak. Aki azt mondja, hogy lehet még babám annak meg nem hiszek, mert azt hiszem, csak vigasztalni akar.

22 évesen az öt-hat hetes(4 mmes volt az embrió...) szakíttattam meg, mert idióta voltam és gyáva, kérlek a gyilkos vagyok és meg sem érdemlem,hogy gyerekem legyen jellegű kommentárokkal ne rontsatok tovább a bűntudatomon... Nagyon szeretnék igazi tapasztalatokat hallani, olvasni.



2012. szept. 20. 15:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt sajnos. 7 évvel később megint teherbe estem, de elvetéltem. Itt is csináltak eü-i kaparást. Rá 6 hónapra megint sikerült. Viszonylag probléma mentes volt a terhességem, 1 hét múlva 1 éves lesz a kislányom.
2012. szept. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
29%

} szia, igen ismerek ilyen nőt, magamat, a hugomat, a nővéremet, az anyámat, a barátnőimet. szinte olyat nem ismerek akinek ne lett volna.


Gratulálok, igazi felelősségteljes ismeretségi köröd van, köszönjük, hogy pont tőled kapunk értékes tanácsokat.

Érdekes, én egy embert ismerek, akinek volt, de róla inkább jobb nem beszélni.

2012. szept. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Anyukám húgának volt több is fiatal korában (18-25 év között), és sosem született később gyereke, de ő már 50 felett van, és akkoriban egész más volt még az eü.


Rajta kívül akikről tudom, hogy volt abortuszuk, és most abba nem mennék bele, hogy miért, hogyan, nekik később mindnek lett gyereke, többeknek 2-3 is.

2012. szept. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Nekem missed ab-om volt, az technikailag megegyezik a sima abortusszal.

Nekem utána begyulladt a méhem, kaptam rá gyógyszert, rendbe jött. Elvileg. Gyakorlatilag elzáródott az egyik petevezetékem emiatt, megnyithatatlanul. Pont az aktív oldalamon, a másik petefészkemben nem érnek tüszők sosem.

Szóval én megjártam vele, most már csak a lombik jöhet szóba, abból is az utolsó, mert már volt 4 sikertelen.

Azt hiszem, mi baba nélkül maradunk. :-(

2012. szept. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Keresztanyámnak tini korában volt 2 abortusza is. Aztán férjhez ment, és 27 évesen megszülte a most 8 éves unokaöcsémet! Remélem segítettem! Nyugodj meg, semmi nincs veszve!
2012. szept. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Édesanyámnak 3 abortusza volt még a 80-as években,de ezek után ígyis simán teherbe esett velem.
2012. okt. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Az én anyukám a harmadik gyerekét elvetette. Később évekig próbálkoztak apuval, amikor anyagilag is jobban álltunk. Nagyon akart még egy babát, de soha nem esett teherbe újra.
2012. okt. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Egyébként le lehet nyugodtan pontozni, nem a százalékokra hajtok, de tényleg nem érdemled meg. Mitől ér többet az a másik baba, mint akit megöltél? Ő miért nem volt érdemes az életre, a másik meg miért lenne az? Mindenkit megillet az élet lehetősége. Aki nem tiszteli az életet, miért akar életet adni? Egy másik gyerekkel nem teszed jóvá a másik halálát.
2012. okt. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Az az élet is ugyanannyit ért, hibát, bűnt követtem el, másként láttam a dolgokat, nagyon meg voltam ijedve, de nem fogok magyarázkodni.

Szerencsére nem te döntesz arról, hogy lehet-e még gyerekem, úgyhogy a véleményed lényegtelen is.

2012. nov. 1. 11:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!