Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan zajlik az "abortusz"...

Hogyan zajlik az "abortusz" ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Ha csak 1-2-3 hetes a magzat, hogy történik a terhességmegszakítás?
2012. szept. 18. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
az 1-2-3 hetes magzatról még nem tudhat senki, úgyhogy azt nem veszik el... még nem látszik. legkorábban kb 4 hetesen lehet látni petezsákot, de inkább csak a megvastagodott méhnyálkahártyát. amúgy mire eldönt egy kismama,hogy abortuszra megy, lezavarja a tiszteletköröket, elmegy a védőnőhöz (mert kötelező) kitölt minden papírt,addigra sztem már úgy a 6-8. hét környékén van.
2012. szept. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahogy az első is írta, 1-2-4 hetes terhesség nincs, mert az utolsó menzesz első napjától számolják a terhességet. Így legkorábban 4 hetesen derül ki, de akkor még csak a tesztek jelzik, orvos nem tudja még kijelenteni, csak kb. az 5-6 héttől. Egyébként minden esetben ugyanúgy végzik, vákum+kaparás. Úgy tudom Magyarországon nincs más lehetőség.
2012. szept. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy először megvárják, hogy legyen szívhang, utána lehet elkezdeni a procedúrát. Kétszer el kell menni a védőnőhöz vagy családvédelemhez, utána fizetheted be a csekket és mehetsz a műtétre. Addigra mire ezekkel végzel, már 9-10 hetes leszel. Legalábbis az ismerősömnél így volt.
2012. szept. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!