Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Interneten rendelt terhességi...

Interneten rendelt terhességi teszt lehet hibás az összes?

Figyelt kérdés
Amíg teljesen nedves semmi 2. csík nincs ,néhány perc múlva elkezd halványan megjelenni,majd mikor megszárad elég jól látszódik de azért még mindig extra halvány,és 2-3 óra múlva szinte eltűnik.Már a beágyazódás kezdetétől csináltam minden nap és mindig így volt.
2012. szept. 19. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem anno úgy volt éjszaka fél 12-kor, hogy rácsepegtettem a vizeletet és az szépen ment felfele. Ahogy teljesen nedves lett, megjelent a két csík.

Igaz a második baromi halvány volt. Azóta is az, de látszik. 2,5 éve csináltam a tesztet.. :))


Szerintem vegyél egyet patikában vagy drogériában, csak másmilyen legyen, mint amit most csináltál.

Sok sikert!

2012. szept. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hogy kell használni egyáltalán a teszet? Azt megnézted? Mert találkoztam már olyannal hogy 3 percig kellett a pisiben tartani.

Én is mindig a netről rendeltem ovu és Hcg teszteket, és az égvilágon semmi gond nem volt.

Én innen rendeltem:

[link]

2012. szept. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az van ráírva hogy 10-15 másodpercig kell belemártani a vizeletbe.Elég sok tesztet csináltam már az elmúlt évekbe,mindig teszveszről rendeltem,mindig 10-es érzékenységűt,de soha ilyennel nem találkoztam még hogy van ott halványan 2. csík,de mindig eltűnik.
2012. szept. 19. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!