Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért hibás ez a teszt nekem?

Miért hibás ez a teszt nekem?

Figyelt kérdés

Ma vettem egy Gabriel tesztet a gyogyszertárban meg csináltam és ilyen lett miért hibás?Hisz a szavatosága 2013-ig jo!A T betü alatt csikos nem tudom mennyire látszik


[link]


[link]


2012. jún. 25. 11:46
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
Miert lenne hibas? Kijott a kontroll csik es a tesztcsik alatt van valami ks halvany vonal. Ez nem negativ. De meg pozitivnak sem mondanam. Csinalj ket nap mulva egy gyanilyen tesztet es ha erosebb, akkor bizony baba van:)
2012. jún. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ez nem hibás negativ
2012. jún. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem látom, hogy mire mondod, hogy hibás? Én nem látom hibásnak, én negatívnak látom.


Egyébként bosszantó, hogy vannak valóban hibás tesztek, szavatossági időn belül, és nem tudsz vele mit csinálni. Valószínűleg, ha visszavinnéd oda, ahol vetted, kiröhögnének... pedig elvileg erre is érvényes a garancia...

2012. jún. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez nem hibás! Ez negatív! Ha megjelenne a 2.csík is az pozitív lenne! Sajnos ez tuti negatív!!!
2012. jún. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem azt irtam Pozitiv a tesztem hanem ahol van a T betü nálam itthon jol láthato csik van nem szines hanem fehér!szerintem ez nem normális dolog
2012. jún. 25. 12:02
 6/9 anonim ***** válasza:
T betűnél fehér???? pirosnak kell lenni! Ha ennyire nem bízol a tesztben,akkor vegyél másikat!
2012. jún. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tudom hogy pirosnak kell lennie ha pozitiv épp ez az hogy fehér szinü ezért kérdeztem miért hibás
2012. jún. 25. 12:19
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért fehér, mert ott kellene kipirosodnia, ha terhes vagy. Ott van a helye, ennyi. De azért én a helyedben tesztelnék kb 2 nap múlva, biztos, ami biztos.
2012. jún. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Végül teszteltél újra? Mi lett? Ma én is úgy jártam, mint te. Nem gabriel, de nekem is ilyen lett.
2012. júl. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!