Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hibás lehet a teszt amit...

Hibás lehet a teszt amit használtam, lehet ez terhesség?

Figyelt kérdés
Első soron olyanok véleményét várnám akik ismerik a lilly tesztet, mert a többiek, nem valószínű, hogy érteni fogják a problémát! Nov. 3-án jött meg utoljára, 28-30 naposak a ciklusaim, tehát kb. holnap kéne megjönnie. másfél hete semmilyen folyásom nem vot, még egy pici fehér folt sem volt a bugyimon, és nálam ilyen még nem fordult elő, ma meg egy pici barnás csíkocska volt, raktam tisztasági betéte, de semmi nem volt utána. Gondoltam délután megcsinálam a múlt hónapból maradt lilly tesztemet és a kontroll csík egyértelműen megjelent, viszont a bemártó rész végénél a műanyag alatt, ahol találkozik a kontrol ablakkal, lett egy olyan rózsaszín csík, mint a kontroll csík, csak annyira nem sötét, de jól látható, ha megfordítom, és fény felé tartom is látható mind a hét csík! Ilyenkor mi van? az előző negatív lett multkor és nem volt ilyen csík a műanyag végénél, de ha pozitív, nem a kontroll ablakban kéne legyen a másik csík ott a papír részen, most megnéztem, már órák teltek el és még mindig ott van.... Mi van ilyenkor??????? Lehetek terhes? Tesztelnétek még egyet? Előre is köszi a válaszokat!!
2011. nov. 29. 23:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Csinálj mindenképpen egy másikat! Drukkolok!
2011. nov. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Van még egy, de azt csak reggeliből akarom, csak egy kis problémám van még, hogy egyetmre is járok, és mivel levelező, holnap vizsgázom és ma éjszaka nincs alvás tervbe véve, szóval nem tudom számít-e így a reggeli vizelet, mert szerintem nem:D! De hát nekem a tudat lesz a lényeg, hogy reggeliből csináltam.... nem tudok jobbat, mert nem tudnék csütörtökig várni!
2011. nov. 30. 00:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért jó a reggeli ugye mert addigra besűrűsödik, tehát ha kibírod akkor ne nagyon igyál pl ha mostantól nem innál és hajnal 4-5-kor megcsinálod akkor talán az úgy jó lesz, de mivel tanulsz és gondolom szomjas leszel inkább vizet igyál és csak pár kortyot ha nagyon szomjas leszel. :)
2011. nov. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Semmi sincs. Válassz szülészetet és gratulálok. :)
2011. nov. 30. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ja, én minden gyerekemmel minimum 4 tesztet csináltam.

Tesztelj és élvezd a 2 csíkot. :)

Én a mostani babámnál nevet is adtam a csíkomnak és naponta többször nézegettem és dédelgettem. :)

2011. nov. 30. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha nem ott jelenik meg a csík ahol kellene akkor hibás!

De kívánom,hogy a reggeli jó helyen legyen!!!

drukk

és írd meg az eredményt!

2011. nov. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A műanyag alatti résznél nekem szinte mindíg van egy csík de az nem számít.

Akkor nem pozitív.

Az ilyen tesztcsíkok hajlamosak erre, majdnem mindegyiknek megjelenik a csík a ragasztás alatt, de a Lilly tesztnek nagyon erősen látszik.

2011. nov. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Csináltam egy másikat hajnalban, az egyértelműen negatív lett, és mivel ma erősebb a barnázásom, gondolom, akkor az a valós eredmény! Azért köszönöm mindenkinek a válaszokat! Utolsó, én másodjára használtam ezt a fajtát, ugye az 4 db teszt és csak ez volt ilyen és azért nem értettem a dolgot! Jó tudni ezt a továbbiakra nézve! Intimeddel teszteltem reggel, az jó volt és még egy kis tálka is járt hozzá!
2011. nov. 30. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!