Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SOS. Xepil teszt csík hibás?

SOS. Xepil teszt csík hibás?

Figyelt kérdés
teszteltem vele. és a kis zacskócska ami a csomagolásban van meg nyomhata atól még megbizható eredményt adot?ha egy teszt hibás atól még jó?
2012. aug. 23. 16:53
 1/10 anonim ***** válasza:
kijött a kontroll csik?amugy szerintem attol a teszt még jo ha meggörbült vagy hasonlo
2012. aug. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
de ha biztos akarsz lenni reggeli első vizeletből csinálj egy másikat
2012. aug. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egy a lényeg: téves pozitív teszt nincs! És negatív is ritkán... HA negatív, akkor várj még egy -két napo a következővel. Ha pozitív, akkor ismételj:)
2012. aug. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
de igen van téves opozitív!!!(maria romed)+ volt,és a (learblue)vizeletsugaras teszt is + volt.és nem voltam babás sajnos:(((((
2012. aug. 23. 19:31
 5/10 anonim ***** válasza:
És kérdező ez mind a kettő pozitív volt???és utána nem is jött meg,vagy hogy volt ez?
2012. aug. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
igen + volt mindkettő teszt de nem most hanem áprilisban.és nem is jött meg voltam dokinál és gyulladásom volt és aztán lement a gyull..és megjött szóval már ugy félek a tesztektől már csaptak be .pl mult hónapban is a qupidó teszt is első pisiből is egy szép nagy + lett és akor sem volt baba hanem hűvelygyulladásom volt.szóval ezek a tesztek?????????????.....
2012. aug. 24. 07:38
 7/10 anonim ***** válasza:
Az igen:(jó nagy kicseszés ez most akkor veled:(
2012. aug. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
igen sajnos:(( és ez már március óta tart,azóta csaptak be sajna a tesztek.és nagyon szeretnénk babát és gondolhatjátok milyen pangás volt:-( már azt sem tudom melyik fajta terhes tesztet vegyem amiben bizhatok?pl a multhéten gabriel is halvány + mutatot és azér vettem tegnap xepilt gondoltam már erősődőt de negativ lett sőtt hibás is a tesztcsík ,na még ilyen kiszurásokat és miért pont velem?
2012. aug. 24. 08:16
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Akkor én elmennék orvoshoz. Mert a vérből szerintem ki tudnák mutatni, ha babás vagy.

2012. aug. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is Gabriel-lel csináltam most és nagyon erőset,dokihoz ezután megyek de nekem csak egyszer maradt ki eddig és ők itt vannak mellettem:)szóval én az enyémet tutira mondanám de neked csak az adhat biztosat ha elmész a dokihoz!!!!
2012. aug. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!