Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Eliveg mara nem varom, de a...

Eliveg mara nem varom, de a teszt negativ? Mar biztos nem vagyok terhes? Ilyenkor mar ki kene mutatnia nem?

Figyelt kérdés
Mara nem varom a mensim, nem is jott meg eddig, nincs is mindjart megjon erzesem. Tesztelek 3 napja igaz nemreggeli pisibol volt a mai, de negativ az osszes :(( elvagyokkeseredve. Ez igy olyan rossz. Vagy jojjon meg vagy legyen valami. Igen tudom turelmetlen tipus vagyok. Amugy altalaban 30 naposak a ciklusaim es most a 35. napon vagyok bar szerintem kesobb volt peteeresem en ugy ereztem hogy 4-5 korul volt.
2012. szept. 18. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
NEM kellene kimutatnia! Várj 2-3 napot, az a biztos.
2012. szept. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pénteken tesztelj, akkor már biztos kimutatja!
2012. szept. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amíg meg nem jön, addig nem biztos. A tesztek 2 hetes terhességet szoktak kimutatni.

De a "mindjárt megjön" érzés nem annyira jó jel.

2012. szept. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amíg nem jön meg addig van remény! Drukkolok!


Amúgy a kérdező ezt írta: "nincs is mindjart megjon erzesem", nekem volt és mégis baba lett, mára 2,5 éves. Olyan is volt, hogy nem éreztem semmit, és megjött! Ezekre az érzésekre nem kell hagyatkozni! Ha később volt peteérésed, akkor később is lesz pozitív a teszt! De mindenféleképpen próbálj reggeli pisiből csinálni! Nekem a lányomat 4 nappal a nemvárt után mutatta ki!

2012. szept. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!