Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye annak hogy...

Mennyi az esélye annak hogy terhes lehetek? - teszt 6 nap csúszás

Figyelt kérdés
augusztus 6án jött meg utoljára, 27-31között viszont amikor épp ovuláltam együtt voltunk a párommal gumival de amikor levette a gumit véletlenül utána hozzám ért.szept 13án csináltam egy tesztet ami - lett de azóta eltelt 4 nap,összességében 6 napja csúszik és a menzesznek még se híre se hamva.mit javasoltok?köszönöm előre is a válaszokat
2012. szept. 17. 21:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem tuti nem vagy terhes.
2012. szept. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hány napos ciklusaid szoktak lenni?

Furcsán hosszú ez...

2012. szept. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2éve szedtem tablettát és attól 21 nap után jött meg a megvonásos vérzés,mikor nem szedtem 28 napos volt.amióta abbahagytam ez lett volna az első rendes vérzésem
2012. szept. 17. 21:18
 4/11 anonim ***** válasza:

Ja, hát akkor türelem. Van, aki azonnal teherbe esik, és van, akinek évek, mire helyreáll a ciklusa tabletta után...


Amúgy nem mindegy, hogy mit takar pontosan a "hozzád ért", mert én hasonlóan terhes lettem egyszer...

2012. szept. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hozzám ért belülről,és utána jutott eszünkbe hogy nem mosott rögtön kezet.mivel mi utána ált mindig megmossuk a kezünket miután a gumihoz értünk
2012. szept. 17. 21:25
 6/11 anonim ***** válasza:

Na nálunk úgy volt, hogy a hasa lett olyan, mikor örömet szereztem neki. Elment kezet mosni, de amikor visszajött, még egyszer hozzá ért a hasához, és aztán simogatott engem (belülről).

De én tudtam, hogy pont akkor van peteérésem, épp ezért is hagytuk ki az aktust...

(Sajnos a baba nem maradt velünk)

2012. szept. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szóval amondó vagyok, hogy lehetséges lenne, de a Te esetedben inkább arra szavazok, hogy rendezetlen a ciklusod, főként, hogy a teszted -. Ez lemaradt.
2012. szept. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

sajnálom :(

de akkor mondhatjuk azt hogy meg van az esélye hogy ha a hüvelybe került?ha 31én történt a dolog és ha 15napot számolunk a maximális beágyazódásig akkor elviekben ha holnap csinálok egy tesztet az már kimutatja ha kisbabát várnék? vagy várjak még pár napot a következő tesztig?

2012. szept. 17. 21:32
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem kizárt. Várj még két napot, aztán teszt, de tényleg kevéssé tartom valószínűnek.

Majd írd meg.

2012. szept. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
rendben :) nagyon szépen köszönöm a válaszokat :)
2012. szept. 17. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!