Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet ilyenkor? Miert nem...

Mi lehet ilyenkor? Miert nem mutatja meg ki a teszt ha terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Augusztus 16-an volt meg utoljata, az 33 napja. En ugy ereztem hogy olyan 4-5-e korul volt peteeresem mert kicsit fajt a petezsakom. 5-en vultunk is egyutt a parommal. Tegnap teszteltem deulan negativ lett, ma reggel elso vizeletobl is clearblue digitallal. az is negativ lett. Nem tudom mi van. Nincs semmi megjon erzesem, semmi. Amugy kb 30 naposak a ciklusaim.
2012. szept. 17. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ha 4-5 körül volt tényleg peteérésed, akkor lehet, hogy még korai volt a teszt, mert még csak 11 nap telt el. Várj még pár napot, és ha addig sem jön meg, tesztelj újra.
2012. szept. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, hogy kukacoskodok, de a petefészked fájt nem a petezsákod (a petezsákban az embrió van). Ha tényleg 5. én volt pé-d akkor még korai volt a teszt. Onnan 14-15 nap mire kimutatja a teszt.
2012. szept. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
oops bocsi, igen petefeszek akart lenni bocsanat. Szoval akkor korai volt meg, koszi a valaszokat. Csak fura hogy most ilyen hosszu a ciklusom, 30 naptan nem szokott tobb lenni.
2012. szept. 17. 13:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Előfordulhat ingadozás. De ha tényleg akkor volt pé-d, amikor gondolod, akkor később volt, mint amúgy "kellett volna" egy 30 napos ciklusnál. A menzesz pedig a peteéréshez igazodik. Ha később volt pé-d, akkor a menzesz várható időpontja is kitolódik. Így kb. 18-19-e körül lesz esedékes a menzeszed. Ha akkorra sem jön meg, akkor lehet bátran tesztelni. Drukkolok!
2012. szept. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hat meg azota sem jott meg, de a teszt meg mindig pozitiv!!! Na most ilyenkor me van??? mar a 36. ciklysnapon vagyok, es semmi jele mensinek, ha terhes lennek, mar ki kellene mutatnia a tesztnek nem????
2012. szept. 20. 10:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagyis negatív nem? Mert ha pozitív akkor terhes vagy. Hát nem tudom esetleg menj el dokihoz, de könnyen lehet, hogy terhes vagy csak még nem mutatja ki a teszt. Nekem sem mutatta ki csak később.
2012. szept. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!