Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mellfeszülés, émelygés haspuff...

Mellfeszülés, émelygés haspuffadás, mégis negatív teszt?

Figyelt kérdés

Múlt hónapban kezdtünk el próbálkozni mensim 28 napra jön meg mindig és 4-5 napig tart.

Múlt hónapban késett vettem amazon tesztet negatív lett.

32 napra megjött de nem görcsöltem és 3 napig tartott.

Azóta a mellbimbóim folyamatosan kemények állnak,a mellemen kék erek vannak,émelygek,fel vagyok puffadva,feszül a hasam.

Tegnap este csináltam Xepilt negatív.

Mitől lehetnek ezek a tüneteim ha nem vagyok terhes?



2012. szept. 8. 08:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ha őszinte választ vársz,a kor tulképp a mensi és a terhességi tünetek nagyjából ugyanazok szoktak lenni, mert tulképp minden menstruáció egy a szervezet által n(is) várt terhesség elmaradása. Szóval nem kell "jelekre" beleélned magadat. Még holnap REGGEL csinálj egy tesztet, de ha az negatív,akkor sajnos nem vagy terhes.

2012. szept. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igaz. Nekem is majd leszakadnak a melleim, néhány napja émelygek, tűzgolyót érzek az alhasamban, fura dolgokat ezsem, és 4-6 nap múlva nem várom. Tuti nem vagyok terhes, mert már voltam, és az nem ilyen volt, akkor nem leszel bizonytalan, egyszerűen tudni fogod. Ott is ellőttem egy korai negatív tesztet, de tudtam! Most meg bizonytalan vagyok, mert vannak fua tünetek, de valahogy nem olyan. De nem fogok csodálkozni ha megjön (sajnos...)
2012. szept. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Reggel tesztelj!


Sajnos ezek lehetnek mensis tünetek is.

2012. szept. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!