Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teszteljek? Mára nem vártam...

Teszteljek? Mára nem vártam nem is jött. Tünet nincs talán enyhe émelygés. Pcos vagyok nemrég vitték lejebb a merkformin adagomat azota megjött egyszer. És most kellett volna. A köldököm kb félidő ota gennyedzik. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2012. szept. 3. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:

A köldököm kb félidő ota gennyedzik = ez mit jelent?ezzel én orvoshoz mennék.


tesztelj nyugodtan, majd írj mi lett.

2012. szept. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már az elején elmentem nem tudják még biztosra majd ma hátha többet tudnak majd. Itt várom a sebészt.
2012. szept. 3. 15:14
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt mondta az orvos hogy valoszinuleg köldök sérvem van. Ha,bármi gond van azonnal vissza kell menjek ha nincs változás 1honap mulva. Így ki tudnék hordani egy babát? Vagy ha most nem vagyok terhes akkor inkább védekezzünk MIG ez helyre nem jön illetve meg nem műtenek?
2012. szept. 3. 15:58
 4/4 Tunde1983 ***** válasza:
szerintem a gennyesedest feltetlenul meg kell oldani, ha mar babas vagy, akkor is, ha esetleg nem, akkor is. majd irj, mi lett az eredmeny, szurkolok. 13hkm
2013. márc. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!