Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 16. dpo – negatív...

Detti1980 kérdése:

16. dpo – negatív teszt, menzesz sehol. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

A nemvárt napján vagy egy nappal később (nem óramű-pontosságú a ciklusom) teszteltem reggel X-epillel, negatív lett. A hőm fent van, a görbe képét csatoltam.


[link]


Normális ez? Nem kéne már pozitívnak lennie a tesztnek, ha van valami? A beágyazódás, gondolom, már megtörtént volna, ugye? Hormonjaim elvileg rendben. A ciklusaim általában 30-32 naposak, tehát nem „irodalmi” 28. Olyan nehéz a várakozás… Köszönöm annak, aki válaszol!


2012. szept. 11. 12:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Én 2 nappal későbre tenném az ovudat, úgy meg csak ma vagy a 14.-15. dpo-n. Ha nem jön meg, holnap vagy holnapután reggel csinálj még egy tesztet. Szorítok, hogy az már pozi legyen!
2012. szept. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, most mégis azt kívánom, ne legyen igazad. :) Amúgy a 14. ciklusnapon voltam orvosnál, és - bár nem csinált ultrahangot, de megvizsgált - másnap körülre "jósolta" az ovulációt. Olyat meg elég sokat olvastam, hogy a luteális szakasz 2. napján leesik egy napra a hő az ösztrogén miatt.

Azért ennek a forgatókönyvnek szurkolok inkább, mert a 16. ciklusnap után már nem volt együttlét... :(

Viszont ha a holnapi teszt is negatív lesz, az már szerintem eldönti a kérdést.

2012. szept. 11. 14:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Baba lett végül? :)
2016. márc. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!