Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elég kellemetlen nekem erről...

Elég kellemetlen nekem erről beszélni, szóval szeretném, ha csak azok válaszolnának, akik értenek hozzá vagy tapasztaltak?

Figyelt kérdés
A párommal próbálkozunk már egy jó ideje baba ügyben és pár napja azt vettük észre szex közben hogy benenm iszonyatosan túrós cucc van(nagyon ijesztő volt)ilyen még sose fordult elő mi lehet ez? És az ovuláció napjától jelentkezett. Kíméljetek meg attól h mér nem voltam még dokinál, én is tudom h elkell mennem, de még erőt kell gyűjtenem hozzá.

2012. szept. 18. 12:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én is inkább az orvost választanám. Nem értem miért kell ilyen nagy ügyet csinálni belőle, hogy erőt kell gyűjteni. Valószínű a gombás fertőzés, de jobb, ha az orvos ír ki kezelést, nem tartom sokra a canestent.
2012. szept. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is orvos!

És én sem értem hogy miért nem tudod rászánni magad. Mi is babát tervezünk, és az a minimum, hogy előtte citológia, és orvosi vizsgálatra mentem, hogy minden rendben van-e. Igaz hogy júliustól emiatt még mindig nem tudtuk elkezdeni a projektet, mert a citológia eredményére vártam, amikor is kiderült hogy vmi gyulladásom van, erre 10 napos kúp, utána kitaláltuk hogy tenyésztés is kellene, újból két hét az eredmény, majd két hét kezelés, mert candidám van, de inkább derüljenek ki ezek a teherbeesés előtt...

2012. szept. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
2012. szept. 18. 16:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!