Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elég kellemetlen nekem erről...

Elég kellemetlen nekem erről beszélni, szóval szeretném, ha csak azok válaszolnának, akik értenek hozzá vagy tapasztaltak?

Figyelt kérdés
A párommal próbálkozunk már egy jó ideje baba ügyben és pár napja azt vettük észre szex közben hogy benenm iszonyatosan túrós cucc van(nagyon ijesztő volt)ilyen még sose fordult elő mi lehet ez? És az ovuláció napjától jelentkezett. Kíméljetek meg attól h mér nem voltam még dokinál, én is tudom h elkell mennem, de még erőt kell gyűjtenem hozzá.

2012. szept. 18. 12:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Ne izgulj, nekem is volt ilyen, ez gombas fertozes. Ha nem akarsz dokihoz menni, patikaban vegyel canesten duot, par nap alatt elmulik.
2012. szept. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
Így van, ez gombás fertőzésre utal. Gyógyszertár, Caneste duó!!! Teljesen ki tudod kezelni magadat pár nap alatt!!!!!
2012. szept. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)megkönnyebbültem kicsit :)
2012. szept. 18. 12:05
 4/13 A kérdező kommentje:
Ez milyen formában van tabletta, kúp vagy hüvelytabletta?
2012. szept. 18. 12:12
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
kúp+krém. Ami nagyon fontos: A PÁRODAT IS KEZELNI KELL, MERT VISSZAFERTŐZHET!!!! Jobbulást!
2012. szept. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A kúpot esténként rakd fel a hüvelyedbe, ott reggelig szépen elolvad és gyógyít. A kenőcs pedig kívülre kell, ha esetleg ott viszked...


a párod a kenőccsel kenje be a farkincáját!

2012. szept. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
hát iiyen nekem is volt, de őszintén szólva nekem a canesten soha nem használt. mindig csak doki által írt kúp volt jó... sok sikert!
2012. szept. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
jah igen, a páromnak meg külön írtak tablettát meg krémet (csak a krém nevére emlékszem: pimafucort)
2012. szept. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem meg gyûjtsd össze az erôdet és menj el orcoshoz, mert távdiagnosztizálni senki nem tud. A doki ellenben kenetet vesz, kitenyészti és ad megfelelô kezelést. Az sem mindegy, hogy milyen gomba.

Ne aggódj, ez nem ciki, minden nôvel elôfordul, van, akivel többezör is. De lásson orvos, nehogy félrekezeld magad!

2012. szept. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Canesten nekem sem vált be soha, viszont a Betadine igen. Lényegesen olcsóbb is.
2012. szept. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!