Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Négy nappal a nem várt mensi...

Négy nappal a nem várt mensi előtt a Clearblue (lehet, hogy nem jól írom a nevét) már kimutathatja a terhességet?

Figyelt kérdés
Elég furán jön meg mostanában.Márciusban 30napra jött meg pontban 2-án.Utána 29-napra (30-án)megjött a következő.Rá 24 napra(április 22-én)meg a következő.Az elözők 5 napig rendesen ahogy kell megvolt,de az áprilisi három napig tartott és az is olyan volt,hogy az első nap alig a második nap rendesen,a harmadik meg szintén alig.Ez normális?Lehet,hogy a peteérés is össze-vissza volt? És lehet,hogy a baba is ezért nem jön össze?
2008. máj. 15. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg kimutatja, gyakorlatilag nem biztos. Viszont van olyan ismerősöm, akinek már a mensi előtt 1héttel kimutatta a Clearblue. (Jól írtad a nevét:)) Szerintem jobb, ha még vársz egy picit.
2008. máj. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem egy nappal a mensi esedékessége előtt kimutatta a babát! Másnap teszteltem Lillyvel, negatív lett. Aztán vettem megint Clearbluet, és az pozitív volt! Úgyhogy én szívból ajánlom mindenkinek! :)

Szerintem az ingadozó ciklus miatt keress fel egy orvost!

2008. máj. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem is a Clearblue az egyik legmegbízhatóbb teszt.
2008. máj. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az előttem szólóknak igazuk van! Az egyik legmegbízhatóbb teszt a Clearblue! Igaz, az ára kicsit drágább, mint a többinek, de szerintem megéri! Sok sikert! A ciklusoddal pedig tényleg fel kéne keresni egy dokit, ha most nincs baba a dologban! Szorítok!
2008. máj. 16. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!