Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 1 hét múlva tesztelek az...

Ha 1 hét múlva tesztelek az már kimutathatja a terhességet?

Figyelt kérdés
Sziasztok.1 hete hogy késik a menseszem, és a harmadik nap teszteltem negatívat. A tüneteimet nem tudom már figyelmen kívül hagyni, de nem akarom beleélni magamat. Viszont ma már óránként járok wc-re, de a mennyiség nagyon kevés.( de van mikor fél óra telik csak el) A mellbimbóm érzékeny, és fáj a mellem leginkább alul és a belső felében, néha úgy érzem mintha megjött volna, és az alhasam is fájdogál. Előbb nem merek tesztelni, mert anyunak 2 hét késés után a labor nem mutatta ki hogy terhes az öcsémmel. Szerintetek lehet baba ?
2010. ápr. 16. 21:14
 1/10 anonim ***** válasza:
persze:)
2010. ápr. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! :)
2010. ápr. 16. 21:27
 3/10 anonim ***** válasza:
IGEN. És a tesztek,már a elvileg a 2-3.nap is kimutatják ha terhes vagy,sokszor ilyen időben még csak nagyon halványan látszik a 2. csík! De van,hogy 2x vagy többször kell tesztelni,mert nem 100%-osak a tesztek. Az a tuti,ha dokihoz mész,vagy laborba. :) GRATULÁLOK!!!
2010. ápr. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :) Kicsit megnyugodtam, hogy van remény a pozitív tesztre. Remélem sikerült.
2010. ápr. 16. 21:37
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem még el sem maradt a mensim,már kimutatta.Hétfőn kellett volna megjönnie,és előtte csütörtökön ott volt a két csík.SOK SZERENCSÉT!
2010. ápr. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi neked is a választ. Nekem nem rendes időben van peteérésem, a nőgyógyászom múlt évben megállapította hogy fel van borulva a ciklusom. Úgyhogy mi csak a többszöri próbálkozásban bízhatunk, remélem beválik.
2010. ápr. 17. 07:52
 7/10 A kérdező kommentje:
Ma reggel enyhe hányingerrel keltem. Hőmérőzni csak mostanában szoktam, reggelente 36.6 szokott lenni, de nem tudom mért délutánra fel szokott menni 37-re.
2010. ápr. 17. 08:00
 8/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ma délután elkezdtem görcsölni, s előbb barnás majd vöröses színbe csapott át a mensi-m. Úgy tűnik,hogy nincs baba sajnos:-( De akkor nem tudom,mik ezek a tünetek,s mint hogyha a melleim is meg duzzadtak volna és fájnak,viszketnek.
2010. ápr. 18. 21:36
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát sajnos a mensinek is lehetnek ilyesmi tünetei. Nekem a mellem állandóan feszült.

Viszont ha rendellenes a vérzésed szerintem keresd fel a dokid, nehogy probléma legyen. Nekem volt már méhen kívülim, terhességi tünetekkel járt, viszont 1-2 hetes késéssel megjött, de nem olyan volt mint szokott lenni.

2010. ápr. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ holnap megyek dokihoz, ha fogad délután. Még csak ma jött meg úgy hogy, nem tudom rendesen megjött-e vagy csak megint pár napos lesz.
2010. ápr. 18. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!