Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hat nappal a várt menses...

Hat nappal a várt menses előtt kimutathatja a Gabriel teszt a terhességet?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat
2010. ápr. 16. 20:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem! Legjobb esetben a12-ik dpo-n! És örülj is neki ha még nem mutatja! Azt olvastam akinek jóval idő előtt mutatja az gyanakodhat hogy méhen kívül megtapadt és azért indult be olyan hamar a hcg termelés! Egy ismerősömnek pl. csak egy héttel a nemvárt után lett először pozi a tesztje! Bármannyire is nehéz de türelem!!!
2010. ápr. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Hát az még szerintem elég korai lenne.Még alacsony a HCG koncentráció.A menszesz napján tesztelj legközelebb, de az még jobb lenne, ha utána egy pár nappal csinálnád meg.

HCG szint két naponta duplázódik.Szorítok! Légyszi írd meg, ha gratulálhatok! Köszi!

2010. ápr. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat mindenképpen megírom az eredményt,már nagyon nehezen bírom kivárni ezt a pár napot:((

Ti hogy bírjátok hogy ne azon gondolkodjatok állandóan hogy összejött e a baba?

2010. ápr. 16. 21:20
 4/15 anonim ***** válasza:

21:14-es vagyok.Nekem már 8 hónapos a kisfiam.

Tudom, így már könnyű mondani:) De megértelek teljes mértékben, mert 1 éven keresztül teszteltem, mire végre pozitív lett. Szinte el sem tudom mondani mit éreztem. Hihetetlen volt számomra is a sok csalódás után.Szorítok ezerrel!

2010. ápr. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszi mindenképpen írok hogy mi lesz az eredmény.

Gratulálok a kisfiadhoz.

2010. ápr. 16. 21:40
 6/15 anonim ***** válasza:
Én az első válaszoló vagyok. Én keddre nem várom és én is elég rosszul bírom és én is totál türelmetlen vagyok de hosszú hónapok alatt már annyi tesztet ellőttem hogy már attól is kibukok ha nega tesztet látok. Így inkább próbálok várni. Majd írd meg mi lett!!! Drukk!
2010. ápr. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Drukkolok hogy legyen baba,írd meg feltétlenül mi lett a teszt eredménye.

Az lehet hogy azért járok picit többet pisilni mert esetleg már úton van a baba?Vagy csak már bemesélem magamnak?

2010. ápr. 16. 22:24
 8/15 anonim ***** válasza:

21:14-es vagyok megint.Köszönöm a gratulációt!

Még én sem tudtam a jó hírt, de már akkor én is gyakran jártam pisilni.Bízom benne, hogy nálad is a pocaklaló okozza!

2010. ápr. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Reménykedem benne:)Még lenne egy kérdésem amikor egyik este együtt voltunk a párommal utána másnap egy picit görcsölgetett a pocim meg még másnap is és azóta is tart időnként.Nem vészes elviselhető.Ez mitől lehet?
2010. ápr. 16. 22:33
 10/15 anonim ***** válasza:

Butaságot nem szeretnék mondani, pontosan nem tudom miért vannak az enyhe görcseid, de lehet, hogy ez a beágyazódás miatt van.

De számoljunk: nem tudom hány napos a ciklusod.Veszek 30 napos ciklust, akkor most a 24. napon vagy, mert 6nappal a mensi elött vagy.Akkor a 14.nap körül volt az ovulációd.A két számot kivonjuk egymásból, akkor megkapjuk azt a 10 esetleg 8 napot, ami a beágyazódás ideje.Remélem így van:)!!!

Ha elfogadsz egy tanácsot kezdj el magnéziumoz, Magne B6-ot szedni.Nem tudom, szedtél-e folsavat?Az nagyon fontos.

De a terhességi vitaminokban is megtalálható.Ha azt szedted az is jó. Írj privit, ha van még kérdésed.Szívesen segítek,ha tudok!

2010. ápr. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!