Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt előtt 2 nappal...

Nem várt előtt 2 nappal kimutathatja a teszt?

Figyelt kérdés
19.-ére nem várom és 17.-ére be vagyok jelentkezve anyajegy levételre. Félek,hogy mi van ha pont terhes vagyok és úgy műttetem meg magam. 17.-én reggel azért tesztelek,de ha negatív nem tudom mit tegyek.A fájdalomcsillapító gondolom veszélyes a magzatra,viszont az első baba nehezen jött össze,de ha pont most leszek terhes?
2011. szept. 13. 17:27
 1/4 ketteske ***** válasza:
100%
Vegyél több jó tesztet, 2 nappal elötte már ki kell, hogy mutassa.
2011. szept. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Nekem pont aznap vették le az anyajegyemet amikor meg kellett volna jönnie, levették, hazamentem és csináltam egy tesztet , pozitív lett, kicsit be voltam carva, így visszarohantam, és mondtam, hogy terhes vagyok, most tudtam meg és lesz -e bajom, szó szerint kiröhögtek, azt mondták ez nem egy rötgen, hanem egy kis beavatkozás. Nem nyugodtam meg, elmentem a háziorvoshoz is, az is azt mondta ne aggódjak, nem lesz baj, ha a terhesség megszakad az nem emiatt lesz, nincs még olyan közvetlen kapcsolatban velem az embrió, hogy árthatnék neki, más lenne a helyzet, ha már hat hét után lettem volna, na akkor nem javasolta volna.
2011. szept. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok ismét, nem lett gond, 14.hétben vagyok.
2011. szept. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen a választ,megnyugtattál,ez most sokat jelentett
2011. szept. 14. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!