Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hat nappal a várt menses...

Hat nappal a várt menses előtt kimutathatja a Gabriel teszt a terhességet?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat
2010. ápr. 16. 20:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is csatlakoznék a türelmetlenek táborába! :)

Nekem is 6 napom van kb a nemvártig!

A hasam sokszor görcsölget,így azt sem tudom mikor lehetett a pém!Ma hányingerrel keltem,a melleim fájnak,de ennyi! Ebből még bármi lehet!

Mi lenne a csütörtökön kipróbálnánk egy tesztet???

Izguljunk együtt,hátha így könnyebb,hogy van támogatás!

°˛°

2010. ápr. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
ilyenkor még be sincs ágyazódva.mért nem tudsz még várni egy hetet.?de tudod mit??tesztelj,úgyis nega lesz,te meg rághatod a körmöd h valyon mért lett nega.
2010. ápr. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Szia 08:43 as,teszteljünk együtt Csütörtökön megírom majd hogy mi lesz az eredmény.

Nekem még annyira nem fáj a cicim csak egy picit,nem tudom jön e babóca remélem igen.

Szurkolok hogy pozitív legyen a teszted

Írd majd meg légyszi mi lett az eredmény.

2010. ápr. 17. 17:56
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem még 4 nap van mensiig, és ugyanazt érzem,mint Te: nem bírok várni. Kb a 7.dpo-tól tesztelek minden reggel, persze negatívak, de ezt tudom előre, és mégis...nekem is minden gondolatom ekörül forog. Nehéz...de tűrni kell! :) Én holnap tesztelek, akkor leszek a 11.dpo-n. Drukkolok!
2010. ápr. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szia!

8:43-as vagyok.

Sajna nekem 1 héttel hamarabb megjött!

De neked drukkolok!

2010. ápr. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!