Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Laboros terhes teszt+ UH...

Laboros terhes teszt+ UH egyértelműen kimutathatja a méhen kívüli terhességet?

Figyelt kérdés
2010. jún. 8. 12:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igen, Uh-n látja az orvos, hogy hol van beágyazódva.
2010. jún. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

elfelejtettem odaírni,hogy hüvelyi UH-n.mert nekem a doki nem látott a méhben semmit,de máshol nem is nézte.1hét múlva hívott vissza.

nagyon aggódok:(

2010. jún. 8. 12:22
 3/15 anonim ***** válasza:

Valószínűleg még nagyon fiatal a terhességed, ezért nem látta. Nyugi, ne aggódj ennyire mert azzal csak árthatsz.


Hány napja maradt ki a menstruációd?

2010. jún. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
hát,ezt félve írom le,mert ápr.20-án jött meg utoljára,de úgy kb. június 4-re vártam. 3án a teszt -, 5én halvány +,7én kicsit erősebb+. Tegnap voltam a dokinál mikoris nem látott semmit:((
2010. jún. 8. 12:46
 5/15 anonim ***** válasza:
van tüneted, ami méhenkívülire utal?
2010. jún. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ha még csak a napokban lett halvány pozitív a teszted, akkor valóban fiatal a terhességed, de lényeg hogy erősödik a csík.

Ilyenkor még nem látja az orvos a petezsákot annyira picurka.

Kívánom, hogy minden rendben legyen!

2010. jún. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
semmi,csak a doki mondta,h lehet,mert nem lát semmit.dehát a teszt ugyanúgy kimutatja a méhen kívülit is:S
2010. jún. 8. 13:15
 8/15 A kérdező kommentje:
mégis:egy kicsit szurkál a hasam jobb oldala pár napja,bár erre azt mondta a doki,h semmi köze a terhességhez:S
2010. jún. 8. 13:27
 9/15 anonim ***** válasza:
méhenkívüli egyik jellemzője pl, hogy a teszt hamarabb (akár 6-8 nap)kimutatja a terhességet, mert korán beágyazódik (a petevezetőbe) - ez nálad nem volt, ahogy olvasom. szerintem csak túl korán mentél, ne aggódj! azért ha pecsételést észlelnél, akkor siess vissza az orvoshoz
2010. jún. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy később volt ovulációd, így később termékenyült meg és a beágyazódás is csúszott egy kicsit, így nagyon korai lehet a terhesség és nem láthatja a doki. Én május 30. ára nem vártam, aznapi teszt erősen pozitív, de még csak pénteken megyek a dokihoz, éppen azért, hogy elkerüljem az "efféle" izgalmakat. Mostanra már mindennek okénak kell lennie.
2010. jún. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!