Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ha tutira akarok...

Szerintetek ha tutira akarok menni minden nap próbálkozzunk mikor a legtermékenyebb vagyok?

Figyelt kérdés
Az ovulációs kalkulátor 13.14.15.-ére mutatta hogy a legtermékenyebb vagyok,tegnap meg is volt az első próba.Ma jöhet a második szerintetek?Fehér folyásom van,szurkál a hasam,tuti hogy peteérésem van,igaz?Ha sikerülne a baba,mikor jöhetnék az első tünetek?
2012. szept. 14. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nyugodtan próbálkozzatok! Ahogy leírtad, tuti a peteérés!

Általában 2 hét mire kimutatja a teszt.

A melled fájhat, de az a peteérés ideje alatt is. Ilyenkor én még nem éreztem semmit. 6 hetesen kezdődtek az első tünetek. Szerencsére nekem nem volt hányingerem, de a többi megvolt. :)


Sok szerencsét!

2012. szept. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben,akkor megismételjük a tegnap estét!:-)Köszönöm a válaszod!
2012. szept. 14. 18:45
 3/4 anonim ***** válasza:

A leghatasosabb a menses utan 2-3 naponta probalkozni a peteeresig akkor a peteeres napjan meg egyszer raadaskent es ennyi a peteeres utan az esely nagyon kicsi.

Kedj el folsavat szedni es sok sikert a spermak akar 5 napot is kibirnak a petevezetoben ill a mehben varnak a petere szamolj :)

2012. szept. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Mi 1,5 év után úgy döntöttünk nem figyelünk se a 2 napontára se semmire. Együtt voltunk szinte minden nap volt, hogy többször is, elkezdtem a hónap elején egy szimpla 500 Ft-os folsav bogyót szedni és sikerült. Nem tudom közrejátszott e folsav is, vagy csak a gondtalan együttlétek de sikerült. Ha a férfi spermáival minden rendben (nálunk donornak javasolták olyan jó eredménye lett) akkor nyugodtan együtt lehet lenni bármikor.
2012. szept. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!