Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha az LH teszten a második...

Ha az LH teszten a második vonal halványan jelenik meg, az mit jelent?

Figyelt kérdés
Erősségét tekintve kb. fele annyira látszik mint a kontroll csík.
2008. máj. 15. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
azt jelenti terhes!!!! ha két nap múlva ismételed akkor már jól fog látszani, mert most kezdett el növekedni a HCG szinted.
2008. máj. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Bocs az 1 válaszoló vagyok, kicsit benéztem a kérdést.

Lh: ha a teszt ilyen az kezdődő pozitív én most 10 hetes vagyok, dde amikor ez volt márciusban én mindennap együtt voltam a párommal kb 5 napig, de az lh csúcsod kb 2 nap múlva lesz. szerintem mindennap aza tuti. az egészséges spermium megvárja a petesejtet!!

2008. máj. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem értek egyet az előző válaszolóval. Én eddig minden LH teszten azt olvastam, hogy ha a teszt csík nem látszik, vagy halványabb, mint a kontroll csík, akkor az negatívat jelent. Az a pozití, vagyis onnantól számítva 12-48 órán belül következik be a peteérés, ha a teszt csík legalább olyan erős, mint a kontroll, vagy még erősebb. Ha úgy lenne, hogy ez már pozitív, akkor nekem már 10 napja pé-em van, ugyanis a 2. csík nekem is halvány.

Azért sok sikert nektek, ne add fel!!!

2008. máj. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A 3. válaszoló mondja helyesen! Ez még negatív eredmény, tesztelj tovább!
2008. máj. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
37%

A halvány csík is csík. Tehát terhes vagy!

Gratula! :)

2008. máj. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!