Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Járt más is így? HCG teszt, a...

Járt más is így? HCG teszt, a második vonal csak árnyékban látszik halványan?

Figyelt kérdés

Csináltam ma reggel terhességi tesztet, igaz hogy a reggeli második pisiből. A teszten időm túl (20 perc) megjelent halvány második vonal, de az ablaknál napsütésben nem látszik, csak árnyékban (pl szobában normál fénynél).

Ilyenkor most mi van???


Amúgy nemvárt előtt teszteltem 4 nappal.


2009. szept. 22. 08:59
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:

Tudom hogy korán teszteltem, de nem bírtam ki.. :(

De máskor is volt már ilyen, és olyankor időn túl is tiszta fehér volt a teszt..szóval reménykedem :(

2,5 éve próbálkozunk már

2009. szept. 22. 09:01
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, de az szellemcsík, negatívnak számít! Korán teszteltél. 4 nap még sok idő. Ha nem jön meg akkor másnap reggel tesztelj.
2009. szept. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
39%
Már ezerszer le lett írva,hogy a teszt csak 3-10 percen belül érvényes!!!!20 perc után még nézegetted? a használati utasításban is benne van,hogy ha sokat áll a teszt a mintavételi lakmusz elszineződik,és amit te látsz,az nem pozitív eredmény hanem a lakmusz barázdáltsága,ahogy a régen rajta lévő pisi elszinezi,átázik.Pláne nem árnyékban!!!Ha pozitív akor 3 percen belül,és sötétben-világosban egyaránt látható,még ha halványan is.Ráadásul nemvárt elött 4 nappal,csak hiper szuper érzékenységű tesztek mutatják ki a terhességet,szerintem tuti negatív.Ismételd meg a nemvárt napján,és 3 percen belül olvasd le az eredményt,az a valós!
2009. szept. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Igen korán teszteltél,de én is így jártam.Két nappal később,erősebb,hétfőn már egyértelmű pozitív.

Én azért szurkolok,de nem biztatlak ,mert nem jó ha az ember csalódik,főleg ha beleéli magát.

2009. szept. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
69%

2.válaszoló.

Azért teljesen nincs igazad mert teszteltem negatívat már,és sem 20 perc múlva sem másnap,NEM jelent meg a második csík.

2009. szept. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Milyen tesztet csináltál?

Ha medi-labot akkor bolykottáld,mert az bizony sokunknak adott téves gyenge pozit!

Legalább várd meg a nemvárt napját és akkor tesztelj!

2009. szept. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat és a bátorítást!

A másodiknak: mint azt írtam, tudom hogy korán teszteltem. És hogy miért néztem rá 20 perc után is? Mert 2,5 éve próbálkozunk, és a remény hal meg utoljára..És ha egy minimális új reményt is nyerhetek belőle, már megérte..


Harmadiknak: remélem hogy nekem is pozi lesz néhány nap múlva. :)


Mégegyszer nagyon köszönöm! :)

2009. szept. 22. 09:13
 8/24 A kérdező kommentje:
A tesztet neten rendeltem, nem tudom milyen fajta.. :(
2009. szept. 22. 09:13
 9/24 anonim ***** válasza:
ha van teszted otthon holnap reggeli pisiből tesztelj,és haerősebb a csik akkor ott a baba.
2009. szept. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Nallam a nagyon halvany csik babat jelentett. En is netrol rendletem a tesztet. Szoval nekem annyira halvany volt a csikom, hogy szegeny ferjemnek esett ki a szeme akkor sem latta attol fugg milyen fenynel mutattam neki. Mar nem emlekszem pontosan de mar neztuk neon vilagitasnal, lampanal, ablaknal, napfenynel, fiokba felhomalyba helyezve es hol lattuk hol nem a csikot. En megertem mit erzel, en is be voltam zsongva mint egy orult, remegtem az oromtol. Nemhogy 20 perc mulva nezegettem, hanem meg delutan is mert magammal vittem a munkahelyemre mert ugye ott is mas a vilagitas. :) Orankent raneztem. Igen, tudom, orult vagyok. :) Masnap reggel nem teszteltem, mert nem volt idom elmenni tesztett venni de utanna valo nap vettem egy clear blue tesztet amit itt annyian dicsertek es megjelent reggel a masodik vonal ami mar sokka erosebb volt mint ket nappal elotte. Azota mar 18 hetes kismama vagyok. Persze nem azt mondom, hogy eld bele magad, ez csak az en tortenetem, hogy az alig lathato csik babat jelentett nallam. Szerintem varj ket napot addig dulpazodik a hcg ha baba van a dologba es akkor mar erosebb lesz a csik. Kivanom neked, hogy baba legyen a dologban.
2009. szept. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!