Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A papircsikos terhessegi...

A papircsikos terhessegi teszten attunhet halvanyan a masodik vonal akkor is, ha negativ?

Figyelt kérdés

Tizes erzekenysegu papircsikos teszttel teszteltem ma reggel, holnap kellene megjonnie.

Ot percen belul nagyon-nagyon halvanyan lathatova valt a masodik vonal, de tenyleg nagyon halvany. Ugyanolyan bordos-rozsaszines, mint a tesztvonal, de ugy tunik, mintha a tesztvonal a papir legfelso retegen lenne, ez meg melyebben. (Hulyen fogalmaztam, de nem tudom maskent leirni.)

Nem tudom eldonteni, hogy ez tenyleg csik, vagy csak attunes.

A mult honapban szinten hasznaltam egyszer ezt a tesztet, de akkor hatarozottan negativ lett, nem emlekszem semmilyen attuno masodik vonalra, meg a helyet sem lehetett sejteni.

De ez meg olyan gyenge, hogy elbizonytalanit, latni latom, de nem a szoba masik sarkabol...


Aki hasznalt mar ilyen papircsikos tesztet, az latott mar rajta ilyet, vagy ha teljesen negativ, akkor csak a nagy fehersegnek kellene lennie a masodik vonal helyen?

Egyebkent tizes tesztnek a peteeres utani 13. napon nem kellene erosebbnek lennie, ha baba van?

Sajnos nem tudok feltolteni kepet a csikrol.

Viszont itt a gorbem. Errol mi a velemenyetek?

[link]


2009. jún. 14. 07:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó picike kis kiugrás a beágyazódás jele is lehet, az én görbém is így alakult anno.
2009. jún. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem tesztelj egy másik fajtával is holnap reggel, mert a görbéd alapján elképzelhető, hogy baba van.

Sok sikert!:)

2009. jún. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát bizony, ez babicának tűnik, de én azért még két nap múlva tesztelnék, és ha valóban van ott valaki, már biztos lenne.

Drukkolok a + ért!

2009. jún. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nagyon szép a görbéd, sztem baba. holnap tesztelj egy másik fajtával..
2009. jún. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat.

Nagyon orulnek, ha tenyleg baba lenne, bar meg is lepodnek, mert ez az elso honap, hogy probalkozunk. Mar van egy gyermekem es o ot honap fogant meg.

Igaz, ez a honap maskent indult, hatalmas onbizalommal es LH-teszttel vagtunk bele, es epp az elmult ket napban kezdtem el bizonytalankodni. Egyebkent siman orulnek egy ilyen halvany pozitiv tesztnek, most meg pesszimistakent arra keresek magyarazatot, hogy ez negativ...

Ha kibirom es a ferjem sem konyorog, akkor holnap reggel nem tesztelek, pontos szokott lenni a mensim, ha nem jon meg, akkor inkabb kedden csinalok ujabb tesztet, illetve mensi reggelen a hom is leesett regebben, amikor mertem. Mar nincs tobb tizes itthon, csak huszas erzekenysegu. Ha ma a tizes ennyire halovany, akkor holnap a huszas ugysem mutatna semmit szerintem.

2009. jún. 14. 09:28
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szép trifázisos görbe, és a halvány pozitív is pozitív. Szerintem tesztelj újra 1-2 nap múlva, szinte biztos, hogy erősödni fog a második csík! :-)
2009. jún. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Termeszetesen nem birtam ki. A hom meg ma reggel is 37 fok volt, ez arra batoritott, hogy teszteljek. Huszas teszt es ez is halvany pozitiv lett, de kicsit erosebb, mint a tegnapi tizes.

Remelem, hogy marad a javulo tendencia, a heten nem jon meg es valamikor egy eros pozitivat is tudok tesztelni, akkor majd elhiszem. :-)

2009. jún. 15. 06:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!